Alban Gjinaj

Belinda Dragot: “Shumë mundësi më janë dhënë nga bukuria, po mësove ta përdorësh…”!
Gazetari “kap mat” Timo Fllokon me…!
Fenomeni erotik mes ujkut dhe deleve!
“Tunduese…, Erjola po luan fort!“ Belinda Dragoti tregon nëse do të jetë pjesë e BBVIP!
Pa dëmtime, 4 titullarët e Partizanit që nuk kanë pësuar dëmtime!
Laporta i njofton dy lojtarët se nuk kanë vend te Barcelona…
Mund ta kemi humbur, Albi Nako ishte ai që i dha indicie Françeskës për “lojën“ që po bën?! Ja çfarë thotë Albi për këtë…
Ekskluzive, Arta Kabashi në një lidhje dashurie me personazh të njohur publik?! Po të kisha “Kutinë e Pandorës…“
“Erjola po luan fort!“ / Belinda Dragoti tregon nëse do të jetë pjesë e BBV 3: “Tunduese…“
Edicioni kryesor informativ 28/02/2024
Eksluzive, Belinda Dragoti konfirmon se është në një lidhje dashurie?
Mes Sarës dhe Gazit, ja cili u eleminua nga “BBV3”!
Lautaro i pandalshëm, në ndjekje të rekordit të golave ​​të Immobile dhe Higuain në Serie A!
Dikur e kishte lojtar tashmë e ka koleg, Guardiola thurë elozhe për punën e Xabi Alonsos!
Klopp flet për dëmtimet e shumta në skuadër dhe tregon kohën e rikthimit të tyre…
Vazhdon ‘beteja’ ligjore mes Ronaldos dhe Juventusit, portugezi kërkon pagat e papaguara!
Alphonso Davies është investim i gabuar sepse ka një opsion më të mirë, sipas një ish-skauti të Real Madridit!
Milan merr vendim për transferimin e sulmuesit të ri, ka edhe dy mbrojtës në listën kryesore të dëshirave të verës!
Barcelona me synime të qarta, nuk është dorëzuar në luftën për titull…
Osmani i gëzohet vendit të dytë të Vllaznisë: Të jemi të qetë se në futboll ndodh gjithçka!
Klasifikimi i fazës së tretë, Partizani kthehet në skuadër mbijetese, po ashtu edhe Tirana
“Për mua, aromat dhe grimi janë një formë tjetër e vetëshprehjes…“ Dua Lipa emërohet Ambasadore Globale e “YSL Beauty”!
Pas 12 vitesh Marco Reus mund të largohet nga Borussia Dortmund në merkaton e verës…
Lautaro Martinez i papërmbajtshëm, barazon rekordin e Cristiano Ronaldos…
Real Madrid e kërkon me ngulm, Alphonso Davies kërkon një shumë marramëndëse për të rinovuar…
Hoqi Mbappen nga loja, Enrique: “Duhet të mësohemi të luajmë pa të“! Mos ndoshta konfirmohet largimi i tij?!
E bujshme, ylli i Barcelonës drejt kalimit te gjigandët e Premier League…
Manchester United merr vendim për Marcus Rashford mes interesimit të PSG-së!
Zbulohet arsyeja pse De Bruyne po refuzon kalimin në Arabi…
Hansi Flick kërkon dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës…
Luhet supersfida që mund të thotë shumë për kampionatin, ja çfarë thotë trajneri i Vllaznisë…
“Dune 2“ dhe festivali i çmimeve BAFTA, Edi dhe Edea i zbulojnë të gjitha!
Ja banorët e BBV3 që kanë fituar më shumë ndjekës këtë javë!
Alphonso Davies gjithnjë e më afër Real Madridit…
Trajneri Xavi beson ende te titulli kampion…
Benzema drejt rikthimit në futbollin evropian? Francezi ka një përgjigje për këtë…
Semi Jaupaj flet për këngën e saj të re dhe tregon banorin e saj të preferuar në BBV 3!
Balerini që shkoi në finalen e Croatia’s Got Talent, flet për profesorin e tij Albi Nakon në BBV 3!
Legjenda e klubit sugjeron drejtuesit e Juventusit për dy alternativa të Allegrit…