Pardon My French
“Këtë vit njerëzit aty nuk dinë të nominojnë…”/Ronaldo Sharka zbulon më shumë rreth strategjisë së lojës!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë gazetari dhe njëkohësisht ish-banori i…

“Kuptova që donte të më manipulonte…”/Ronaldo Sharka shpjegon se pse nuk pati raporte të mira me Oltën!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë gazetari dhe njëkohësisht ish-banori i…

Ronaldo Sharka zbulon në TAR gjithçka rreth raportit dhe lojës së Luiz Ejllit në “BBV”!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë gazetari dhe njëkohësisht ish-banori i…

“Si mund të flasë një njeri për gënjeshtra…”/Ronaldo Sharka zbulon çfarë i tha Tea për fotot me Beartin!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë gazetari dhe njëkohësisht ish-banori i…

Ekskluzivisht për TAR, Eni përshkruan banorët e BBV!

I ftuar në episodin e sotëm të “Pardon My French” ishte Eni Tare. Banori më…

Ekskluzivisht për TAR, Eni Tare zbulon si e priti i ati rrëfimin e tij të sinqertë në “BBV”!

I ftuar në episodin e sotëm të “Pardon My French” ishte Eni Tare. Banori më…

“Nuk arrita të futem dhe unë në atë luftë…” Eni Tare përshkruan eksperiencën e tij në BBV!

I ftuar në episodin e sotëm të “Pardon My French” ishte Eni Tare. Banori më…

Mikela Pupa tregon gjithçka rreth banorëve të “BBV2” dhe gjithashtu ka një mesazh për Efin!

E ftuar në pjesën e dytë të emisionit të Jonida Aliçkollit dhe Elona Duros ka…

Gent Hazizi krahason shtëpinë e “BBV 2” me një shfaqje teatrale ku mbretin e vranë!

I ftuar në emisionin “Pardon My French” në pjesën e dytë ka qenë një nga…

“Nuk e urrej por thjesht nuk e duroj dot…”/Zhaklina Gjolla ka një mendim për Olta Gixharin!

Sot e ftuar në emsionin “Pardon My French” ka qenë një nga ish-banoret e shtëpisë…

Zhaklina Gjolla zbulon se kush e nxori Kejvinën nga shtëpia e “BBV”!

Sot e ftuar në emsionin “Pardon My French” ka qenë një nga ish-banoret e shtëpisë…

Zhaklina ka një përgjigje për të gjithë ata që thonë: “E nxorri Olta nga ‘Big Brother'”!

Sot e ftuar në emsionin “Pardon My French” ka qenë një nga ish-banoret e shtëpisë…

Një ‘stand-up’ me Luiz Ejllin, një bashkëpunim me Ylli Bakën dhe një serial i ri/Çfarë po kurdis Gent Hazizi?

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë aktori i njohur njëkohësisht edhe…

Çfarë mendon Zhaklina Gjolla për “BBV 2” dhe për banorët që janë aty?!

Sot e ftuar në emsionin “Pardon My French” ka qenë një nga ish-banoret e shtëpisë…

Zhaklin Lekatari dëshiron që edicionin e dytë të “Big Brother VIP” ta fitojë…

Sot të ftuara në emisionin “Pardon My French” në krahë të Jonida Aliçkollit kanë qenë…

Zhaklin Lekatari zbulon në TAR se si e ka pritur ftesën për të qenë opinioniste e “BBV 2” dhe jo vetëm kaq…

Sot të ftuara në emisionin “Pardon My French” në krahë të Jonida Aliçkollit kanë qenë…

Pse Zhaklin Lekatari nuk ka pranuar të jetë banore e shtëpisë së “BBV”?

Sot të ftuara në emisionin “Pardon My French” në krahë të Jonida Aliçkollit kanë qenë…

Pjesë e “Big Brother VIP 2”?! Lei Kraja tregon të vërtetën ekskluzivisht për TAR!

Sot të ftuara në emisionin “Pardon My French” në krahë të Jonida Aliçkollit kanë qenë…

A do të jetë Eni Shehu një nga banorët e “Big Brother VIP 2”?

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” me Jonidën dhe Elonën ka qenë gazetari…

Një fillim mjaft i bukur në Top Media, ja si i përshkruan Eni Shehu ‘hapat’ e tij të parë!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” me Jonidën dhe Elonën ka qenë gazetari…

Arbër Çepani zbulon gjithçka rreth eksperiencës së tij në “Dancing With The Stars” ekskluzivisht për TAR!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë ish-konkurrenti i “Dancing With The…

Në një intervistë si kurrë më parë, Devi dhe Dori na rrëfejnë për miqësinë, jetën private dhe karrierën!

Të ftuar këtë episod të ‘Pardon My French” ishin dy aktorët dhe prezantuesit e ‘Fiks…

Çfarë mendimi ka Deborah Keçi për vlerësimet dhe kritikat e jurisë në rrugëtimin e saj në “DWTS”?

Të ftuar në emisionin “Pardon My French” ditën e sotme kanë qenë Deborah Keçi dhe…

Pse u mërzitën Deborah dhe Niko kur u larguan nga “Dancing With The Stars”?

Të ftuar në emisionin “Pardon My French” ditën e sotme kanë qenë Deborah Keçi dhe…

Gjithçka rreth eksperiencës së tyre në “Dancing With The Stars”, Deborah dhe Niko e zbulojnë ekskluzivisht në TAR!

Të ftuar në emisionin “Pardon My French” ditën e sotme kanë qenë Deborah Keçi dhe…

Krusita zbulon në TAR gjithçka për rikthimin e saj në muzikë dhe këngën e re “Pishman”!

E ftuar në Top Albania Radio në emisionin “Pardon My French” ka qenë artistja Krusita….

“Nuk e quaj veten shkrimtar”/Ermal Mamaqi vendos pikat mbi ‘i’ në lidhje me komentet për librin e tij!

Sot në emisionin “Pardon My French” ka qenë i ftuar aktori, regjisori, biznesmeni dhe producenti…

Orgito Dapa dhe Ëngjëll Hoxha zbulojnë në TAR gjithçka rreth planeve të tyre për një ‘stand-up comedy’ dhe jo vetëm kaq…

Sot të ftuar në emisionin “Pardon My French” kanë qenë aktori i njohur për rolet…

Pas përfundimit të rrugëtimit në “DWTS” Irini Qirjako ka dy fjalë për secilin nga anëtarët e jurisë!

Sot të ftuar në emisionin “Pardon My French” në Top Albania Radio kanë qenë çifti i…

Irini Qirjako dhe Eltioni tregojnë gjithçka rreth eksperiencës së tyre në “Dancing With The Stars” ekskluzivisht për TAR!

Sot të ftuar në emisionin “Pardon My French” në Top Albania Radio kanë qenë çifti…

Nga eksperienca në ‘Dancing With the Stars’ e deri tek jeta personale, Alban Nimani dhe Odeta Dishnica tregojnë gjithçka për TAR!

Të ftuarit e këtij episodi në “Pardon My French” ishin dy të eliminuarit e dytë…

Ilir Dushkaj zbulon gjithçka për eksperiencën e tij në ‘DWTS’ dhe rrëfen nëse u tregua juria e drejtë me të apo jo!

I ftuar ditën e sotme në “Pardon My French” ishte mjeshtri i koktejleve dhe ish-…

Arjola Demiri zbulon në TAR se çfarë ka ndodhur me shtëpinë e saj të re pas ‘BBV’ dhe se partneri ideal duhet që të jetë…

Sot e ftuar në emisionin “Pardon my French” ka qenë aktorja e njohur dhe ish-konkurrentja…

Si ka qenë fëmijëria e Arjola Demirit?/Vetë aktorja zbulon gjithçka në “Pardon my French”!

Në emisionin “Pardon my French” nga Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro, e ftuar ditën e…

Jo vetëm si aktore në “Portokalli”, Arjola Demirin do ta shohim tani në Kosovë edhe si prezantuese!

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë aktorja e njohur dhe ish-konkurrentja…

Si rrallëherë Arjola Demiri zbulon çdo detaj rreth jetës së saj pas daljes nga shtëpia e ‘BBV’ në “Pardon my French”!

Sot e ftuar në emisionin “Pardon my French” ka qenë aktorja e njohur dhe ish-konkurrentja…

Don Phenom zbulon gjithçka për TAR, nga shoqëria me Unikkatilin, mendimin për Noizy-n dhe flet për bashkëshorten e tij!

I ftuari i këtij episodi të “Pardon My French është padyshim shumë i veçantë dhe…

Megi Pojani pranon se ka një partner, por nuk është përgjigja që të gjithë prisnim…

“Pardon My French” ditën e sotme erdhi me episodin e parë për këtë sezon të…

Një nga çiftet e “DWTS”, Elona Duro dhe Anxhelo Muçollari shprehen për njëri-tjetrin në “Pardon My French”!

“Pardon My French” nisi sezonin e ri ditën e sotme me një super episod dhe…