Pardon My French
Lorè zbulon emrat e tre artistëve të mëdhenj me të cilët dëshiron të bashkëpunojë…

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë artistja e njohur, Lorè, emri…

Nisin xhirimet për emisionin që pritet të nisë në Top Channel, ja çfarë na zbulojnë Eni Shehu dhe Lei Kraja…

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

“Jam profesioniste, jam kafshë…”/Lorè zbulon detaje për albumin e ri dhe krijmtarinë e saj!

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë artistja e njohur, Lorè, emri…

Marsela Çibukaj shprehet për rikthimin e The Voice: Te juria do doja të isha…

E ftuar sot në “Pardon My French” ishte Marsela Çibukaj për të folur për albumin…

Marsela Çibukaj zbulon më shumë për albumin e ri “PETALE”: Sigurisht që janë edhe autobiografike…

E ftuar sot në “Pardon My French” ishte Marsela Çibukaj për të folur për albumin…

Kush nga banorët e Big Brother Albania VIP do të jetë pjesë e filmit të ri të Drilon Hoxhës?!

I ftuar në pjesën e parë të emisionit “Pardon My French” nëpërmjet një lidhjeje telefonike…

Nisur nga projekti i fundit, sa i guximshëm është Drilon Hoxha në jetën reale?!

I ftuar në pjesën e parë të emisionit “Pardon My French” nëpërmjet një lidhjeje telefonike…

Drilon Hoxha zbulon disa detaje ekskluzive nga Premiera Absolute e filmit të shumëpritur “Guxim”!

I ftuar në pjesën e parë të emisionit “Pardon My French” nëpërmjet një lidhjeje telefonike…

“Me atë mënyrë do të kishte ecur më shumë por ja që nuk…”/Sara Karaj tregon se çfarë e “penalizoi” në lojë!

E ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë ish-banorja e shtëpisë së BBV, Sara…

Eva Çela në rolin e Lucias tek seriali “Supersex” flet për skenën ku shfaqet nudo: “E kam xhiruar tre herë sepse…”

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë akorja e njohur, Eva Çela….

Ekskluzive/Aktorja shqiptare Eva Çela tregon detaje për serialin që po bën xhiron e botës ‘Supersex’: “Rocco ishte shumë…”

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë akorja e njohur, Eva Çela….

“Nuk mu duk aspak tendencioze, ajo tha një realitet të hidhur…”/Psikologia Aleksandra Puci analizon me detaje situatën e Eglës!

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë psikologia e njohur Aleksandra Puci….

Pas rrëfimit të vajzave në BBV, psikologia Aleksandra Puci analizon dallimi thelbësor mes komplimentit dhe ngacmimit seksual në punë!

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë psikologia e njohur Aleksandra Puci….

Einxhel Shkira për çiftin Heidi-Romeo: “Nuk mendoj që është një ndjenjë aq sublime sa mund të superojë ambiciet e tyre individuale”!

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

Ndikimi i romancës në lojën e BBV/Einxhel Shkira: “Unë vazhdova lojën time të fortë që kisha nisur kështu që…”!

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

“Ora Dy e Natës”/Dj Benito plotëson kërkesën e Ledion Liços!

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

“Më duket egoizëm dhe mungesë profesionalizmi…”/ Rudina Dembacaj zbulon pse nuk është protagoniste në shfaqjet e saj!

Eftuar sot në “Pardon My French” ishte Driada Dervishi, regjisorja e një prej shfaqjeve më…

Rudina Dembacaj sjell lajmin e mirë, shfaqja “7 minuta” bën histori, shumë shpejt edhe në fasoneri!

E ftuar sot në “Pardon My French” ishte Driada Dervishi, regjisorja e një prej shfaqjeve…

Regjisorja e “7 minuta”, Driada Dervishi, zbulon pse zgjedh gra në shfaqjet e saj: Skena i detyrohet shumë shekuj gruas…

E ftuar sot në “Pardon My French” ishte Driada Dervishi, regjisorja e një prej shfaqjeve…

DJ Benito zbulon se kush nga të famshmit është shpirti i festave dhe projektin e ardhshëm!

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

Zbuloni surprizën e veçantë të DJ Benito të rikrijuar brenda shtëpisë së BBV për një nga banorët…

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

“Do më fusësh edhe mua se paska dalë bukur?”/Reagimi epik i Kozma Dushit pasi Dj Benito rikrijoi këngën e tij!

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

Ekskluzive, Arta Kabashi në një lidhje dashurie me personazh të njohur publik?! Po të kisha “Kutinë e Pandorës…“

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

DJ PM dhe marrëdhënia e tij me banorët aktualë të edicionit të tretë të “Big Brother VIP”!

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

DJ PM zbulon super bashkëpunimin që vjen së shpejti me reperin Ledri Vula dhe Lumi B!

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

Jeta mes Shqipërisë dhe Amerikës, Ervin Kurti në një rrëfim special!

Iftuar sot në “Pardon My French”, nën moderimin e Jonida Aliçkolli dhe Arbër Çepani, Ervin…

Pjesë e “Dancing With The Stars 3”?! Ja ku do ta shohim së shpejti Nevina Shtyllën…

I ftuar sot në “Pardon My French”, nën moderimin e Jonida Aliçkolli dhe Arbër Çepani,…

“Muzikë kur dëgjoj”, Ervin Kurti sjell rubrikën më të re në “E Diell”: Shumë artistë do i shohim në një dimension tjetër…

I ftuar sot në “Pardon My French”, nën moderimin e Jonida Aliçkolli dhe Arbër Çepani,…

“Po tentojmë…”/DJ PM zbulon planet me partneren e tij Sarah Berisha!

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

DJ PM: “Unë dhe Dagz nuk bëjmë skandale për të marrë vëmendje”!

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

Pasi e cilësoi vajzën më të bukur të showbiz-it, Lei Kraja zbuloi ‘sekretin’ e Petri Bozo!

Të ftuar sot në “Pardon My French”, producenti Petri Bozo dhe Miss Earth Drita Ziri…

Nga përmasat ideale për një miss, deri te skandalet e showbiz-it, producenti Petri Bozo zbulon gjithçka!

Të ftuar sot në “Pardon My French”, producenti Petri Bozo dhe Miss Earth Drita Ziri…

Drita Ziri në një intervistë ekskluzive në TAR/ Tregon për Miss Earth, studimet dhe zbulon modelen shqiptare që…

Të ftuar sot në “Pardon My French”, producenti Petri Bozo dhe Miss Earth Drita Ziri…

Për herë të parë Shqipëria sjell një kurorë kaq të rëndësishme, Drita Ziri, kujton pyetjen që iu bë në Miss Earth…

Të ftuar sot në “Pardon My French”, producenti Petri Bozo dhe Miss Earth Drita Ziri…

Artisti Mal Retkoceri do të jetë banor i Big Brother VIP?!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë artisti Mal Retkoceri. Në Dhjetor…

“Atë natyrë kanë…”/Mal Retkoceri tregon si i ka pritur kritikat, rrëfen detajet për veshjen dhe projektet e reja pas Festivalit!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë artisti Mal Retkoceri. Në Dhjetor…

“Puthja mu duk pak për mëshirë“! Lenida Halilaj komenton marrdhënien e Ilnisës me Meritonin…

Psikologia Lenida Halilaj ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Pardon My French’ ku…

“Nuk shoh asnjë lider në BB VIP deri tani“! Psikologia Lenida Halilaj komenton sjelljen e banorëve dhe tregon tiparet e një lideri!

E ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Pardon My French’ ishte psikologia Lenida Halilaj për…

Humbi nënën pak kohë më parë, Bjordi Mezini tregon se aktorja Ana Lika i ka befasuar të gjithë…

Vetëm disa javë më parë, aktorja e njohur Ana Lika humbi nënën e saj. Regjisori…