Pardon My French
Dramë, surpriza dhe ndryshime, Bjordi Mezini flet për sezonin e ri të H.O.T!

I ftuari i parë gjatë ditës së djeshme në Top Albania Radio, në emisionin Pardon…

“Nuk mendoj si Leonardo DiCaprio por…”/Robert Berisha konfirmon në Top Albania Radio se është në një lidhje!

Sot i ftuar në pjesën e dytë në “Pardon My French” ka qenë Robert Berisha…

Një album pritet të vijë së shpejti/Robert Berisha zbulon gjithçka në Top Albania Radio!

Sot i ftuar në pjesën e dytë në “Pardon My French” ka qenë Robert Berisha…

Prindërimi edhe pas divorcit një temë delikate e trajtuar edhe në BBV3! Robert Berisha ka një mesazh: “Këto gjërat duhen menduar…”

Sot i ftuar në pjesën e dytë në “Pardon My French” ka qenë Robert Berisha…

Robert Berisha në BBV3?! Rrëfehet këngëtari: “Konkurrent i fortë do të isha…”

Sot i ftuar në pjesën e dytë në “Pardon My French” ka qenë Robert Berisha…

Bjordi Mezini flet për Luizin si aktor dhe tregon aktoren më hot të serialit H.O.T!

I ftuari i parë i pasdites së sotme në Top Albania Radio, në emisionin Pardon…

“Më ra pika kur pashë Sabianin”/A do të futet për herë të dytë Beniada në shtëpinë e Big Brother?!

E ftuar në pjesën e parë të emisionit “Pardon My French” ka qenë Beniada Nishani….

Romeo Veshaj në BBV3/Beniada shprehet rreth hyrjes së tij dhe nëse do të krijonte një marrëdhënie me të!

E ftuar në pjesën e parë të emisionit “Pardon My French” ka qenë Beniada Nishani….

Faton Shoshi sqaron ekskluzivisht për TAR gjithçka për lidhjen e Ledrit dhe Sarës ku nuk lë pa përmendur Dafinën!

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Pardon My French” nëpërmjet një lidhjeje telefonike ka…

“Tallava në hip-hop…”/Faton Shoshi zbulon gjithçka për rikthimin e tij, raportin me Era Istrefin dhe muzikën që po dëgjojmë!

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Pardon My French” nëpërmjet një lidhjeje telefonike ka…

“Në cilën frazë qenka prekur…”/Ilir Shaqiri zbulon më shumë rreth eksperiencës në DWTS dhe raportin me Julianën!

I ftuar në pjesën e dytë të emisionit “Pardon My French” ka qenë balerini i…

“Ishte realisht shumë gjë e arritur…”/Cila është strategjia e duhur për të fituar BBV sipas Ilir Shaqirit?!

I ftuar në pjesën e dytë të emisionit “Pardon My French” ka qenë balerini i…

Si e shikon Ilir Shaqiri “Big Brother VIP 3”?! Fituesi i edicionit të parë shpjegon me detaje gjithçka në Top Albania Radio!

I ftuar në pjesën e dytë të emisionit “Pardon My French” ka qenë balerini i…

Do të jetë prezantuese e BBV Fan Club? Enxhi Nasufi ka një përgjigje: “Nëse më vjen si propozim do ta…”

Të ftuar në pjesën e parë të emisionit “Pardon My French” ditën e sotme kanë…

“Mua nuk më pëlqejnë mesazhet nën rreshta…”/Pas DWTS Enxhi Nasufi shpjegon gjithçka rreth raportit me Arnitën!

Të ftuar në pjesën e parë të emisionit “Pardon My French” ditën e sotme kanë…

A ka marrë një urim nga ish-partneri i saj për fitoren?! Enxhi Nasufi: “Është thjesht jo dhe ka mbaruar…”

Të ftuar në pjesën e parë të emisionit “Pardon My French” ditën e sotme kanë…

“Mund të eksperimetoj…”/Pas eksperiencës në DWTS, Enxhi Nasufi zbulon detaje se do t’i përkushtohet muzikës!

Të ftuar në pjesën e parë të emisionit “Pardon My French” ditën e sotme kanë…

Nëse nuk do ta fitonin ata DWTS kush e meritonte? Ja si përgjigjen Enxhi dhe Silvester në Top Albania Radio…

Të ftuar në pjesën e parë të emisionit “Pardon My French” ditën e sotme kanë…

Ekskluzive për TAR/Armand Duka zbulon se sa milion euro ka marrë FSHF nga kualifikimi në Kampionatin Europian!

I ftuar në pjesën e dytë të emisionit “Pardon My French” ka qenë Armand Duka…

Jasir Asani zbulon vajzën që i ka rrëmbyer zemrën dhe ka dy fjalë për trajnerin Sylvinho në TAR!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë futbollisti i njohur i Kombëtares…

Një rikthim në Europë dhe zgjedhja është mes Spanjës dhe Francës? Jasir Asani zbulon detaje në TAR!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë futbollisti i njohur i Kombëtares…

“Doja vetëm 5 minuta në kombëtare…”/Jasir Asani zbulon çdo detaj të karrierës së tij të suksesshme në Top Albania Radio!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë futbollisti i njohur i Kombëtares…

“Nuk doja të njihesha për shpirtin e kundërshtisë”/ Atalanta Kërçyku tregon arsyen përse u krijua tension midis saj dhe jurisë së DWTS!

E ftuar në pjesën e dytë të emisionit “Pardon My French” ka qenë Atalanta Kërçyku….

Një album i ri do të vijë së shpejti nga “Asgjë Sikur Dielli”, Alban Nimani zbulon gjithçka në Top Albania Radio!

Sot i ftuar në pjesën e parë të emisionit “Pardon My French” ka qenë artisti…

“Dhimbja të bën të ditur…”, Bes Kallaku ndan çastin më të “dobët” në jetë!

I ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë aktori i njohur Bes Kallaku. Ai…

“Mund të fitoj…”/Aktori i njohur Bes Kallaku pjesë e Big Brother VIP 3?!

I ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë aktori i njohur Bes Kallaku. Ai…

Çfarë domethënë Sarile?! Bes Kallaku zbulon në TAR gjithçka rreth muzikës dhe shkëputjes nga televizioni!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë aktori i njohur Bes Kallaku….

“Për arsye të Luizit…”/Anxhela Peristeri zbulon përse nuk erdhi një bashkëpunim midis tyre!

E ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë artistja Anxhela Peristeri. Ajo njihet gjerësisht…

“Duhet të ikte Eni Shehu…”/Dion Gjinika flet troç, ja kush meriton finalen!

Të ftuar në emisionin “Pardon My French” ishin çifti i njohur i spektaklit të kërcimit…

A duhet të dilte në ‘dance off’ Juliana atë natë në DWTS?! Dion shpjegon të gjithë situatën me detaje…

Sot të ftuar në emisionin “Pardon My French” ishin çifti i njohur i spektaklit të…

Teksa po rikthehet me koncertin e tij, mos vallë Shpat Deda do të heqë dorë nga Festivali i Këngës?!

I ftuar në një lidhje telefonike në emisionin “Pardon My French” ishte artisti i mirënjohur…

Kanë ndjerë xhelozi nga konkurrentët e tjerë në DWTS?! Dion dhe Juliana zbulojnë gjithçka në TAR…

Sot të ftuar në emisionin “Pardon My French” ishin çifti i njohur i spektaklit të…

“Njeri negativ, nuk më pëlqen me…”/Juliana Nura flet e zhgënjyer pas përfundimit të DWTS dhe për Ilirin!

Sot të ftuar në emisionin “Pardon My French” ishin çifti i njohur i spektaklit të…

Ka rënë në dashuri me Sardi Strugaj? Velina e “Fiks Fare” zbulon në TAR gjithçka!

Sot të ftuara në emisionin “Pardon My French” kanë qenë velinat e Fiks Fare, Marinela…

Kejsi dhe Marinela zbulojnë gjithçka rreth eksperiencës së tyre si velina në “Fiks Fare” dhe jo vetëm…

Sot të ftuara në emisionin “Pardon My French” kanë qenë velinat e Fiks Fare, Marinela…

Pjesë e Big Brother VIP 3?! Rita Petro habit me përgjigjen…

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë shkrimtarja e njohur, Rita Petro….

Një vështrim mbi karrierën e suksesshme të Pirro Çakos dhe rikthimin pas 4 vitesh si kantautor!

I ftuar në pjesën e dytë të emisionit “Pardon My French” ka qenë artisti i…

Një histori dashurie emocionuese dhe mjaft e veçantë, Rita Petro rrëfen në radio si është njohur me partnerin!

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë shkrimtarja e njohur, Rita Petro….

Si nisi gjithçka për librin “Lindur së prapthi” e zbulon vetë shkrimtarja Rita Petro në Top Albania Radio…

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë shkrimtarja e njohur, Rita Petro….