Celebrities Gossip Showbiz

Fiksimi i ri i Kim Kardashian?! Të vishet si Marilyn Monroe…

Kim Kardashian na ka kujtuar sërish Marilyn Monroe disa muaj pasi veshi fustanin e ikonës në Met Gala. Ylli i realitetit 41-vjeçar kishte veshur një fustan të bardhë Dolce & Gabbana teksa doli gjatë Javës së Modës në Milano të premten.

Kim shkëlqente në numrin mahnitës, i cili ishte bërë nga një material luksoz me gëzof dhe kishte rripa të trashë dhe një dizajn korse të integruar. Bukuroshja e rriti gjatësinë e saj me taka të bardha dhe kishte një pallto të gjatë të hedhur mbi supe. Kim aksesoi look-un e saj me gjerdan kryq argjendi dhe zgjodhi një grim tipik joshës të kompletuar me buzë rozë të lehtë.

Kjo vjen vetëm një ditë pasi ajo na kujtoi sërish Marilyn për një reklamë të Dolce & Gabbana, ndërsa Ana de Armas do ta luajë atë në një film biografik që do të publikohet së shpejti. Kim zgjodhi një look mahnitës me një fustan të zi me dekolte nga shtëpia luksoze italiane, ndërsa ishte ulur në pjesën e pasme të një limuzine, ndërsa disa kamera u ndezën në automjet.

Ajo kishte veshur një paruke të shkurtër bjonde me kaçurrela voluminoze që dukeshin tamam si flokët ikonë të bukuroshes klasike Marilyn. Kim hodhi një vështrim të zjarrtë në kamerë përpara se të dilte për të rrëmbyer një fetë pica nga një kuti e ulur pranë saj.