Celebrities Gossip Showbiz

Fotoja e pushimeve të Kim Kardashian ‘çmend’ fansat!

Ajo kohët e fundit u përfshi në një betejë me bashkëshortin e saj Kanye West për aksesin me fëmijët e tij. Por Kim Kardashian duket se e ka lënë pas dramën e saj të fundit me reperin, teksa ajo shijoi rrezet e diellit në fotografi të kujtimeve nga arratisja e saj në plazh në Bahamas me të dashurin e saj Pete Davidson.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” shfaqi format e saj mahnitëse me bikini të zeza në imazhet që ndau me ndjekësit e saj në Instagram. Ylli i “KUWTK”, i cili kohët e fundit hodhi poshtë pretendimet e Kanye se ai nuk ishte i ftuar në festën e ditëlindjes së katërt të vajzës së tyre në Çikago, pasi e akuzoi atë për ndalimin e hyrjes së tij në shtëpinë e saj, tërhoqi vëmendjen e fansave me imazhet e postuara.

Duke shijuar qartazi klimën me diell gjatë pushimit të saj romantik, Kim arriti të rrëmbejë komentet pozitive të fansave. Ylli i realitetit “Hulu” është përballur me kaos në shtëpi pasi ish-partneri i saj Kanye bën akuza të ndryshme se nuk mund t’i shohë fëmijët e tyre.

Gjërat filluan të rëndojnë të premten, kur Kanye dha një intervistë dhe dukej se sugjeroi se Kim po e pengonte disi ose po ia bënte të vështirë të shihte fëmijët e tyre. Kanye dhe Kim kanë qenë një nga çiftet më të dashur të showbiz-it të huaj, por duket se ndarja e tyre ka thyer zemrat e tyre.