Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion

Ja si kishin zgjedhur të visheshin yjet në eventin e markës së njohur “Gucci”!

Një tjetër event i sponsorizuar nga marka e njohur “Gucci” ka arritur që të marrë përsëri vëmendjen e të gjithëve. Gjatë fundjavës Bulevardi Wilshire dhe Muzeu i Artit në Los Angeles ka qenë mikpritës të Galasë së dhjetë vjetore të muzeut Art + Film. Eventi kishte në qendër krijuesit amerikanë me ndikim të madh, ku u bashkëkryesua këtë vit nga regjisori Steven Spielberg, Leonardo DiCaprio dhe Eva Chow. Ky event madhështor bëri bashkë shumë yje të njohur të Hollywood-it.

Duke qenë se është edhe rasti i 100-vjetorit të “Gucci” të gjithë të pranishmit shkëlqyen. Në tapetin e kuq të ‘LACMA’ të gjithë kishin zgjedhur veshjet më unike dhe më të bukura për të parakaluar dhe për të mahnitur. Ja cilët ishin të famshmit që parakaluan në tapetin e kuq të ‘LACMA 2021’ nga “Gucci”.

1. Hailey Bieber
2. Lee Jung-jae
3. Elle Fanning
4. Addison Rae
5. Miley Cyrus
6. Jared Leto
7. Salma Hayek dhe François-Henri
8. Billie Eilish
9. Lil Nas X
10. Dakota Johnson
11. Law Roach
12. Dove Camero
13. Paris Hilton dhe Carter Reum
14. Sophie Hunter dhe Benedict Cumberbatch
15. Phoebe Bridgers
16. Olivia Wilde
17. Jodie Turner-Smith