Celebrities Gossip

Kanye West poston një foto duke u puthur me ish-partneren Kim Kardashian!

Kanye West po bën gjithçka që duhet për t’u rikthyer me familjen e tij. Reperi 44-vjeçar kujtoi ditët më të lumtura me ish-gruan e tij, Kim Kardashian, në një foto puthjeje të shpërndarë në Instagram të premten në mëngjes.

Pavarësisht faktit se Kim është përfolur për një lidhje me komedianin Pete Davidson dhe Kanye thuhet se po lidhej me supermodelen Vinetria pasi u nda me Irina Shayk, artisti pretendoi se ai bëri publikisht gjëra që nuk ishin të pranueshme si bashkëshort. Kanye ishte gati për t’u kthyer në ngjarjen vjetore të Los Anxhelos për të pastrehuarit të mërkurën në mbrëmje, ku zbuloi disa mendime për jetën së fundmi.

Ne kemi bërë gabime. Unë kam bërë gabime. Unë kam bërë publikisht gjëra që nuk ishin të pranueshme si bashkëshort. Por tani sot, për çfarëdo arsye, nuk e dija se do të isha përballë këtij mikrofoni, por jam këtu për të ndryshuar narrativën.

Nuk po lejoj mediat të shkruajnë rrëfimin e familjes sime. Unë jam prifti i shtëpisë sime. Duhet të jem sa më shumë pranë fëmijëve të mi. Pra, kur jam jashtë shtëpisë, kam një shtëpi pranë shtëpisë. Po bëj gjithçka që të jem pranë situatës. Po përpiqem ta shpreh këtë në mënyrën më të arsyeshme, në mënyrën më të qetë të mundshme, por unë dua të kthehem në shtëpi.