Celebrities Gossip Showbiz

Katy Perry rrëfen jetën e përditshme si nënë: “Unë e dua jetën, është e mahnitshme…”

Katy Perry ka folur për rutinën e saj të përditshme si nënë, duke thënë se e do jetën që kur mirëpriti vajzën e saj Daisy Dove Bloom në vitin 2020. Këngëtarja, 38 vjeçe, ndan vogëlushen me të fejuarin Orlando Bloom, dhe detajoi se pavarësisht se është një superstar global, ajo ende vazhdon shkollën dhe përgatit drekat.

Duke diskutuar për rutinën e saj, bukuroshja zbuloi se punon duke kaluar kohë me vajzën e saj rreth shfaqjeve, shpesh duke e nxjerrë vajzën nga parashkollorja direkt nga një shfaqje skenike. Ylli dhe i dashuri i saj aktor e mbajnë jetën e tyre familjare mjaft private, duke e ndarë rrallë vajzën e tyre Daisy pasi e mbajnë atë larg nga llogaritë e tyre përkatëse të mediave sociale.

Por Katy ndau se vajza e saj tani po ndjek shkollën parashkollore. “Më bën shumë të lumtur të shkoj në parashkollorin e saj. E lëshoj dhe i them: “Mami do të shkojë. Unë do të kthehem menjëherë”, shpjegoi Katy. Duke u tallur se ajo luan një shfaqje në Las Vegas përpara se të kthehej për detyrën e shkollës, ylli vazhdoi:

Dhe pastaj kthehem dhe ajo fle. I bëj drekën.

Unë e dua jetën, është e mahnitshme.

Orlando aktualisht po kalon kohë larg shtëpisë së çiftit në Beverly Hills teksa filmon për një projekt të ri në Budapest.