Celebrities Gossip Showbiz

Këtë situatë të Klea Hutës kur bën foto besojmë e kuptojnë shumë vajza!

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta është shumë aktive nëpër rrjete sociale, ku shumë shpesh ndan me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe jo vetëm.

Klea shpesh ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj e së fundmi ka postuar disa foto në Instagram, ku besojmë shumë vajza bien dakord me mbishkrimin që bukuroshja i ka vendosur. Teksa na ka treguar një situatë në momentin kur bëjmë foto dhe duam të shohim menjëherë si dukemi.

Fotoja e dytë: “hë mi si kam dalë?”

E së fundmi teksa ka realizuar një ‘Ask’ me ndjekësit e saj ku këta të fundit mund t’i drejtojnë pyetje të ndryshme për të cilat janë kuriozë, bukuroshja është pyetur se me çfarë projekti do ta shohim në ekran. Prezantuesja jo vetëm që nuk na e ka kursyer një përgjigje, por dhe na ka bërë shumë entuziastë për pritjen në rikthimin e saj.

Në festën e ditëlindjes së djalit të tyre, i cili festoi dy vjetorin para pak kohësh, Elgiti vendosi ti bëjë një surprizë Kleas. Edhe pse shumë vite me njëri-tjetrin dhe prindër të një fëmije, producenti vendosi ta propozojë për herë të parë për martesë partneren e tij të zemrës në festën e ditëlindjes së djalit të tyre.