Celebrities Gossip Showbiz

Kim Kardashian nuk ka ftohtë! Këtë herë në Karaibe, ylli i “KUWTK” shkëlqen me SKIMS…

Kim Kardashian ka shfaqur figurën e saj të mrekullueshme në një plazh të Karaibeve për fotosesionin e saj të fundit këtë të premte. 41-vjeçarja po modelonte një model nga linja e veshjeve të saj SKIMS teksa lëvizte përgjatë valëve në breg.

Duke lënë flokët e saj të zeza të binin pas saj, ajo bëri një pozë përpara një pamje befasuese të hënës. Nëna e katër fëmijëve, e cila ndan fëmijët e saj me ish-bashkëshortin e saj Kanye West dhe tani po takohet me yllin e “Saturday Night Live”, Pete Davidson, i shtoi një prekje verbuese modelit me një byzylyk ari.

Në një tjetër, gjatë së cilës ajo mund të shihej duke u shtrirë në rërë, mund të dallohej duke u parë nga anëtarët e ekipit të sesionit fotografik. Këto foto vijnë rreth një javë pas periudhës së fundit të dramës që përfshin Kanye, këtë herë lidhur me mënyrën se si ata janë prindër të fëmijëve të tyre.

Doli se ajo ishte e befasuar dhe e mërzitur nga pretendimet që ish-burri i saj bëri në publik për bashkëprindërimin. Në një klip të zgjeruar viral për një intervistë të re në Hollywood Unlocked të marrë nga Entertainment Tonight, Kanye pretendoi se sigurimi i Kim së fundmi e ndaloi atë të hynte në shtëpinë e saj. Një burim pranë Kim tha:

Pavarësisht shumë gjërave të rreme që ai thotë në intervistë, është e vërtetë që ai nuk u lejua të hynte kur u shfaq në shtëpi kohët e fundit.