Celebrities Gossip Showbiz

Nuk na e priste mendja! Ja çfarë e ka shtyrë Nicole Kidman drejt aktrimit…

Ajo është një nga aktoret më të talentuara të brezit të saj. Bëhet fjalë për Nicole Kidman, e cila së fundmi ka zbuluar se ngjyra e saj e zbehtë e lëkurës, ka ndikuar gjithashtu edhe në faktin që ajo zgjodhi profesionin e saj. Nicole njihet për ngjyrën e saj prej porcelani.

Por si një fëmijë që rritej në Australinë përvëluese, ajo shpesh detyrohej të qëndronte në shtëpi, brenda, ndërsa fëmijët e tjerë luanin në plazh nën diellin e mesditës. Shmangia e djegies nga dielli bëri që 54-vjeçarja të krijonte argëtimin e saj, që përfshinte aktrimin e dramave të shkrimtarit rus Anton Chekhov.

Kam luajtur çdo rol të Chekhov, në dhomën time të gjumit, në të gjitha orët e ndryshme, ditën apo natën. Nuk e dija se kjo do të më çonte në profesionin tim.

Nicole mbështetet në një kombinim të kremit të diellit të përditshëm, grimit dhe suplementeve të bukurisë për të siguruar që ajo të mbrojë pamjen e saj të zbehtë.

Si një vajzë me lëkurë të hapur, kam mbajtur krem ​​kundër diellit që kur isha fëmijë.

Por nëse ajo është duke kaluar një natë vonë ose ka qenë në udhëtim, Nicole nuk e shmang përdorimin e një pecete pastrimi. Nicole gjithashtu pëlqen të përziejë produkte të lëkurës së nivelit të lartë dhe të ulët.