Celebrities Gossip Showbiz

Pas suksesit në koleksionin e saj të parë, Kim Kardashian reklamon linjën e re të Fendi x SKIMS!

Kim Kardashian ka një postim të dytë për partneritetin e saj tepër të suksesshëm me Fendi x SKIMS. Të hënën në mëngjes, ylli 41-vjeçar i “Keeping Up With the Kardashians” postoi në Instagram për të bërë njoftimin për 267 milionë ndjekësit e saj teksa pozoi në imazhet e reja për të mbështetur bashkëpunimin.

Publikimi i dytë do të nisë më 10 dhjetor pikërisht në kohën e blerjeve të Krishtlindjeve. Kim u vlerësua për lëshimin e saj të parë të Fendi x SKIMS. Linja raportohet se fitoi 1 milion dollarë brenda 60 sekondave nga fillimi. TMZ raportoi se veshjet e yllit të “Keeping Up with the Kardashians” arritën shtatë shifra në një kohë rekord më 9 nëntor.

Ndër artikujt e shitur ishte fustani prej lëkure ngjyrë kafe që biznesmenja veshi në “WSJ Innovator Awards”, që është artikulli më i shtrenjtë që kushton 4200 dollarë. Nëna e katër fëmijëve, e cila ka North, Saint, Çikago dhe Psalm, me legjendën 44-vjeçare të repit Kanye West tha:

Faleminderit zotit që kisha SKIMS, ose kjo do të kishte qenë një lloj shfaqjeje shumë e ndryshme sonte.

Kujtojmë, se Kim Kardashian ka marrë komente negative së fundmi për shkak të një fotoje që ka postuar. Ylli i “KUWTK” nuk është e panjohur për pak editimin e fotografive, por tani fansat e kanë akuzuar atë se ka hequr sqetullat në fotot e fundit. Kim i nxiti ndjekësit e saj të komentonin kur postoi një seri fotosh në të cilat mahnit e veshur me një fustan të zi Balenciaga. Megjithatë, ishin sqetullat e nënës së katër fëmijëve që dukej se po tërhiqnin fokusin.