Celebrities Gossip Showbiz

Tallet me tatuazhet e tij, Travis Barker i kthehet keq fansit!

I fejuari i Kourtney Kardashian, Travis Barker, ka sulmuar një komentues, i cili i është shprehur ashpër për tatuazhet e tij në fytyrë dhe trup, duke i quajtur ato “qesharake”. Muzikanti 46-vjeçar Blink-182 u vu në shënjestër në Instagram pas ofertës së tij më të fundit në rrjetet sociale që e pa atë duke pozuar pa këmishë me bustin, shpatullat, qafën dhe fytyrën të mbuluar me bojë tatuazhi.

Komentuesi e etiketoi bojën e gjerë të trupit të Travis si “qesharake” pasi ai ndau mendimin e tij të pakërkuar për tatuazhet përpara se të sugjeronte se ylli do të pendohet për vendimet e tij sapo të plaket.

Tatuazhet duken vërtet qesharake, Travis. Kur të rritesh, do të pendohesh.

Bateristi i Blink-182 këmbënguli që kur të jetë më i vjetër, do të jetë edhe më i guximshëm se sa është tani, kështu që ai nuk shqetësohet aspak.

Kur të rritem, me siguri do të shoqërohem me tipa të tjerë me tatuazhe me stil dhe në përgjithësi do të dukem fantastik. Çfarë do të bësh kur të dukesh si të gjithë të moshuarit?

Përgjigja e Travis ndaj kritikut vjen pasi ai së fundmi zbuloi se mbi 70% e trupit të tij është i mbuluar me tatuazhe. Pasi bëri tatuazhin e tij të parë në moshën 15-vjeçare, ylli ka vazhduar të mbushë pothuajse çdo pjesë të trupit të tij me bojë me kalimin e viteve. Madje ai i ka kushtuar pak hapësirë ​​në lëkurë të fejuarës së tij Kourtney Kardashian.