Celebrities Film & Tv Gossip

Trailer-i final i “La Casa De Papel” sapo u publikua, fansat po presin me padurim dhjetorin!

Fansat e “La Casa De Papel” po numërojnë ditët deri në dhjetor pasi Netflix publikoi të mërkurën një trailer epik për Pjesën 5 Vëllimi 2. Seriali shumë i dashur i Netflix po përfundon pasi pjesa e fundit do të shfaqë që ekuipazhi merr betejën e tyre përfundimtare.

Money Heist fans are counting down the days to December after Netflix released an epic teaser trailer for Part 5 Volume 2

Klipi i 42-të i dytë fillon me Rio të shtrirë në tokë pas vdekjes së guximshme të të dashurës së tij Tokio brenda Bankës së Spanjës. Personazhi i preferuar i të gjithëve Profesori dëgjohet duke thënë:

Në orët e fundit, kam humbur njerëz shumë të dashur për mua. Unë nuk do të lejoj që dikush tjetër të bjerë për shkak të kësaj grabitjeje.

Ndërsa fjalët “Fundi po vjen” shfaqen në ekran, trailer-i fillon të veprojë dhe ne e shohim Profesorin të kthehet në veten e tij të zakonshme, ndërsa ai planifikon se si t’i nxjerrë të gjithë të tjerët nga banka në mënyrë të sigurt. Në një moment, Lisboa shihet duke u kapur nga ushtria ndërsa Manila ikën prej tyre ende duke tundur armën e saj.

Ne gjithashtu e shohim Bogotën të veshur me një pallto dimri dhe një kapelë, ndoshta në atë që është një skenë përpara dhe dëshmon se ai e bën atë nga vjedhja e gjallë.
Pjesa 5 Vëllimi 1 përfundoi me vdekjen shkatërruese të një prej personazheve kryesorë të shfaqjes Tokio pasi ajo vendosi të hidhte veten në erë për t’i dhënë pjesës tjetër të ekuipazhit edhe pak kohë.