Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Film & Tv Showbiz

Will Smith zbulon se cilat skena janë pjesa më e keqe gjatë xhirimit të një filmi!

Aktori i njohur Will Smith ka qenë së fundmi në një intervistë në “Graham Norton Show”. Smith, i cili është duke promovuar filmin e tij më të ri “King Richard”, foli me drejtuesin e emisionit Richard Osman për anët e këqija të aktrimit dhe të qenit seksi në ekran.

Ylli i Hollywood-it zbuloi gjithashtu se ai luajti një nga filmat e gruas së tij Jada Pinkett Smith para gjyshes së tij besimtare dhe u sigurua se skena e saj e seksit po luhej kur aktorja, me të cilën u martua në vitin 1997, u njoh me familjen e tij. Gjatë paraqitjes së Will në shfaqje, ai ishte së bashku me autorin e “Pointless”, Richard, i cili zbuloi hezitimin e tij për të shkruar skena seksi në romanet e tij jashtëzakonisht të njohura, pasi nuk i pëlqente t’i lexonte ato. Ai tha:

Nuk jam i interesuar të shkruaj skena seksi. Më duket gjithmonë shumë e veçantë. Dashuria dhe romanca janë absolutisht të mira, por me të vërtetë nuk dua të lexoj për të, kështu që nuk shkruaj për të. Të gjithë ata që keni takuar ndonjëherë do të mendojnë se po shkruani për veten tuaj!

Will më pas i bëri jehonë ndjenjave të tij për skenat e seksit në aktrim, duke thënë:

Skenat e seksit janë pjesa më e keqe e aktrimit. Kur e shikon në një film ka muzikë dhe verë, por në xhirime ka një person që mban mikrofonin, përtypet dhe shikon nga ju.

Ylli i Hollywood-it më pas foli për shakanë e tij me Jaden, duke thënë:

Ajo do të takonte familjen time për herë të parë. Unë jam rritur në një familje shumë fetare dhe gjyshja ime Gigi është deri në fund të jetës së saj me Jezusin. Për shkak se ajo nuk e dinte se kush ishte Jada, vendosa një film të sajin dhe mendova që në momentin që të vinte Jada, gjyshja ime do të shihte skenën e dashurisë. Ajo hyri brenda, gjyshja ime ishte në mes të skenës dhe ajo ngriti sytë dhe i tha Jadës: “Kur unë u rrita, njerëzit nuk duhej të hiqnin rrobat e tyre për të bërë një film”. Jada më mori mënjanë dhe më tha: “Pse e bëre këtë?” Unë thashë: “Të premtoj se është qesharake, ndoshta jo tani, por një ditë kjo do të na japë vite gëzimi”. Ne kemi qenë së bashku për 27 vjet dhe ajo nuk ka qeshur një herë me këtë.

Will foli gjithashtu për rolin e babait të Venus dhe Serena Williams në “King Richard”, duke thënë:

Ishte një mundësi e tillë për t’u zhytur në jetën e kësaj familjeje dhe për të kaluar kohë duke zbuluar historinë e tyre të mahnitshme. Ai parashikoi se Venus dhe Serena do të ishin teniset numër një dhe numër dy në botë, dy vjet para se të lindnin! Ai shkroi një plan prej 78 faqesh. Ishte një profeci vërtet e çmendur dhe kaq e mahnitshme sa është e vështirë për t’u kuptuar.