01/2023

Bjordi Mezini është i eleminuari i rradhës nga shtëpia e “Big Brother Vip 2”!
“Po ku të shtyu moj Olta?”, Arbana Osmani dhe Zhaklin Lekatari kritikojnë Oltën!
“Ajo është xheloze…”, Kiara dhe Tea “sherr” për Luizin!
“Më sillni një…”, Luizi do t’i vërtetonte në këtë mënyrë ndjenjat për Kiarën!
“Mos më çaj kokën…”, Olta dhe Efi “përplasen” gjatë ‘Prime-it’!
Luizi i habit të gjithë me look-un e tij, ja si do të shfaqet në spektaklin e sotëm!
Sondazhi i TAR/Cili nga banorët e shtëpisë së “BBV2” mendoni se do të largohet këtë javë?!
“Kam ngrënë edhe jashtëqitje njerëzore…”, Amos i bën rrëfimin e çuditshëm Deas!
‘I detyron’ Rama të jenë aktivë në rrjete sociale? Deputeti Toni Gogu: “Kryetari beson se politika nuk bëhet në biblioteka!”
Turizmi në shifra rekord! Operatorët turistikë: Në 2023 pritet të vijnë turistë në grupe të organizuara!
COVID19/ 10 qytetarë të infektuar dhe 7 të shëruar në 24 orët e fundit!
“Ki besim tek unë…”, Luizi tenton të puthë përsëri Kiarën!
Bërnabiç: Asociacioni të jetë në përputhje me marrëveshjen e Brukselit!
A do vendoset për protestë? Berisha mbledh sot kryesinë!
Përfundojnë gërmimet për tunelin e Llogarasë, Balluku: Hapet më 1 qershor 2024!
Japonia dhe NATO bashkohen kundër kërcënimeve të Kinës dhe Rusisë!
Bardhi i përgjigjet SPAK, i dërgon aktpadinë e drejtësisë amerikane!
Indian Wells “shuan” shpresën e Djokovic, SHBA mban masat anti-covid deri në maj!
Hovenier: Nuk mbështesim marrëveshje që kërcënon sovranitetin e Kosovës!
Sulmi në Pakistan, shkon në 93 numri i viktimave, shpallet ditë zie kombëtare!
Kryediplomati hungarez: Suedia duhet të veprojë ndryshe që t’i bashkohet NATO-s!
Tashmë Kiara Tito është një dashuri e vjetër për të? Çfarë ka dashur të nënkuptojë Butrint Imeri me postimin e fundit?
Franca nuk përjashton mundësinë e furnizimit të Ukrainës me avionë luftarakë!
​Aplikimi për anëtarësimin në BE/ Von Cramon i dorëzon Parlamentit Evropian draft-raportin për Kosovën!
Sipas Luizit, Armaldo ose Bjordi del sonte nga shtëpia e “BBV”!
Gabimet e zakonshme që bëni gjatë pastrimit të fytyrës, duhet t’i ndryshoni patjetër!
Konflikti mes policëve në ish-Bllok, nis hetimi penal dhe disiplinor ndaj dy efektivëve
Sipas Olta Gixharit, pasi të dalë Kiara, Luizi do të nisë një raport me Tean!
Pse censurohen vetëm thithkat e vajzave dhe jo të djemve?
Shqipëria, vendi më i mirë në Ballkan për ‘nomadët amerikanë’?
Cili ministër ka kërkuar që të zmadhohen përmasat e prezervativëve?
Shkelje procedure e lojë me afatet, si “i mbrojti” SPAK dy prokurorët e akuzuar për dosjen “Ahmetaj”
Deklarata e Gold AG: “Në publik puthen vetëm kafshët…”
Çfarë mund t’i ketë ‘vjedhur’ Rama ish-agjentit të FBI-së?
“Në jug të kufirit, në perëndim të diellit” nga Haruki Murakami!
SPAK po verifikon Ahmetajn, kreu i SPAK tregon për dokumentet në kompjuterin e Klodian Zotos
Një kërkesë për ‘mafian shqiptare’: “Merrni përsipër arsimin dhe shëndetin!”
Rama i sëmurë me flamë apo po imiton strategjinë e Luizit të ‘BBV’?
“Iu vendoset titulli Maestro atyre që nuk janë Maestro…”