Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Botë e Çuditshme

Akullorja më e shtrenjtë në botë, me ar 23 karatësh dhe tas “Versace”!

Akullorja është ëmbëlsira më freskuese që shoqëron ditët tona të nxehta por a keni menduar ndonjëherë se ajo mund të kushtojë 840dollarë? Akullorja e “larë” në flori, serviret me një tas “Versace” dhe konsiderohet më e shtrenjta në botë.

Ju thoni se ku mund ta gjeni këtë akullore? Në Dubai!

Një prezantim të shkurtër të saj ka bërë për ne, blogerja Shenaz Treasury e cila përmes rrjetit të saj social Instagram ka publikuar momentet nga përgatitja e akullores dhe përbërësve të saj.

“Duke ngrenë ‘flori’! Vetëm në Dubai!” shkruan ajo në Instagram.

Akullorja e quajtur “Black Diamond”, përmban ar të ngrënshëm 23 karat dhe ka shijen e vaniljes. Pavarësisht se kjo akullorja serviret prej vitit 2015 u bë më e famshme dhe ka tërhequr vëmendjen në internet vetëm pasi blogerja e njohur e publikoi.

Po ju a do të donit të freskoheshit me një akullore kaq të veçantë?