Kreizia Velija

Në këtë ‘meme’ nga Bebe Rexha do t’a gjejmë veten të gjithë ne shqiptarët…
Armina Mevlani hedh poshtë zërat për ndarjen e saj me Shkëlzenin
E trishtë, ndërron jetë në moshën 32-vjeçare “Barbie e Ukriainës”!
Bujar Kapexhiu flet mbi shkarkimin e Ilir Metës: “Në një sallë të mbyllur thuren intriga, ndërsa këtu hidhen valle…”
Çfarë e detyroi modelen Emily Ratajkowski të mbyllte komentet në foton e saj të fundit në “Instagram”?!
Një nuse “shembullore” si Angela Martini rrallë e shohim…
Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan ndajnë me ndjekësit emrin e veçantë të vajzës së porsalindur
Po përsëritet historia?! Tuna merr vendimin e papritur për djalin e saj Zen…
“Të dua përgjithmonë!” Kjo deklaratë e Kim Kardashian për ish-bashkshortin na bëri shumë konfuzë për divorcin e tyre
Ledri na zbulon një tjetër tatuazh të ri e duhet theksuar se është shumë domethënës
HistoGri, Ana e Errët e Historisë!
Dua Lipa di si të na lërë pa fjalë! Kësaj rradhe shfaqet me një stil krejt ndryshe…
Top Albania Radio – Vintage
Kjo foto e publikuar së fundmi po çmend të gjithë fansat e serialit “Friends” dhe me të drejtë…
“Të dua në çmenduri…” Rezarta Shkurta bën dedikimin romantik për ditëlindjen e bashkëshortit të saj
Pas lajmeve për vdekjen e tij reagon vetë Mirush Kabashi: “Janë gjëra që ndodhin”
“Ka rënë shumë poshtë..” Vazhdojnë debatet në studion e “Përputhen +40”!
Alban Skënderaj zbulon punën e tij të parë që nuk mund të na e merrte mendja kurrë
Njihuni me termin e ri që komuniteti LGBTQ+ në Angli po kërkon të përdoret…
“Injoranca nuk ka brirë!” Çfarë e ka irrituar këngëtaren Xhesika Polo?
Sa me fat është Angelina Jolie, ja si e surprizuan fëmijët për ditëlindje
“Sepse isha e eksituar…” Kim zbulon arsyen mbi skandalin e saj famëkeq
E çuditshme por e vërtet, ja çfarë bënin John Krasinski dhe Emily Blunt pas çdo xhirimi të “A Quiet Place 2”
Si një sirenë! Dalin pamjet nga festa jo e zakonshme e ditëlindjes së Armina Mevlanit
Çfarë po ndodh me ndjekësit e VIP-ave në Instagram?!
Ledjana më në fund tregon të vërtetën e ndarjes nga Mevlani
“Ishte masë shumë e ashpër!” Merret vendimi për përndjekësin e Harry Styles
Zayn Malik filmohet në një sherr, akuzohet për deklarata homofobike!
Bëhuni gati! ‘Backstreet Boys’ dhe ‘NSYNC’ po planifikojnë diçka gjigande
“Latë nam, dështakë!” Luana Vjollca reagon e revoltuar, çfarë ka ndodhur?!
“Detyroheshin të më lidhnin”, Bujar Qamili rrëfen makthin e infektimit nga COVID-19
Jonida dhe Kejvin japin mendimet e tyre të sinqerta në rubrikën “Polici i mirë polici i keq”
Plazhet shqiptare janë të mbivlerësuara?!
Regjisori Jonid Jorgji çon “Dy luanë drejt Venecias”!
Mozzik dhe Loredana thyejnë rekordet me bashkëpunimin e tyre më ri!
Klea Huta zbulon për herë të parë portretin e vogëlushit të saj dhe na ngrohu zemrën…
E fitoi betejën me COVID-19 pas 50 ditësh në terapi intensive, Ogerta Manastirliu tregon rastin e rrallë të foshnjes
Enca i bashkohet “Only Fans”?! Fansat e nxjerrin zbuluar
Doli negativ në testin e drogës, “Maneskin” gati të hedhë në gjyq Francën?