Sindi Reka

Edhe Sara Hoxha pjesë e muajit të shenjtë të Ramazanit!
Nuk do ta besoni se kush ia ka shkrepur këtë foto kaq artistike Miriam Canit…
Zhaklin Lekatari: “Nuk ka tifozeri në ‘BBV’, nuk jemi në arenë gladiatorësh…”
Çfarë po ndodh? Lorenci dhe Jori kalojnë natën bashkë në suitë dhe dyshja u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin!
Postimi i fundit i Fjolla Morinës është për të gjithë adhuruesit e kafshëve!
Ghetto Geasy zbulon të preferuarin e tij brenda shtëpisë së ‘BBV’!
Në klasifikimin e kësaj jave, Spotify kryesohet nga këto ‘top 5’ këngë!
Mos e besoni po deshët, por Zaimina Vasjari e ka ‘Shakira-n’ e saj në shtëpi!
Në ‘FaceTime’ bashkë, motrës së Afërdita Dreshaj i ndodh e papritura…
Bashkë në koncert, Ledri Vula në bashkëpunim me artistin e njohur shqiptar?
Bora Zemani rrëfen për herë të parë të vërtetën rreth operacioneve plastike!
Majk na bën ‘sytë zemra’ me postimin më të fundit me të birin!
Ronaldo Sharka: “Banorët e rinj nuk po bëjnë gjë, më mirë të ikin të mbahen mend që shpëtuan Kiarën”
E papritur! Ronaldo Sharka zbulon në TAR se do të jetë opinionist i…
Çfarë po ndodh me Instagramin e Luizit? Ronaldo Sharka zbulon të vërtetën!
Ronaldo Sharka: “Jori më ka zhgënjyer, luajti me kartën e Butrint Imerit”!
“Ruhuni, kaq po ju them”, për çfarë e ka fjalën Ronaldo?
‘Top Awards’ këtë javë kryesohet nga këto ‘top 5’ hite shqiptare!
25 vendet më të bukura në Europë – nga qytetet e vogla shumëngjyrëshe deri tek plazhet sekrete!
Romancë mes Keisit dhe Lorencit? Ja çfarë mendimi kanë shqiptarët!
Nga teatri e deri tek ‘Portokallia’, Kejdi Gishto zbulon gjithçka për TAR!
Çdo gjë pa nivel që nuk dinit për Kejdi Gishton!
Armaldo Kllogjeri: “Mua nuk ma hedh dot njeri se më sheh Zoti lart!”
Përplasje titanësh! Çfarë ka ndodhur me Donald Veshaj dhe Ilir Shaqirin në rrugët e Tiranës?
Përplasje titanësh! Çfarë ka ndodhur me Donald Veshaj dhe Ilir Shaqirin në rrugët e Tiranës?
Top 5 këngët më të votuara të kësaj jave në renditjen italiane!
Fjalët e përzgjedhura nga Fjalori i gjuhës shqipe në ‘SNËH’!
Tabelat elektronike që numërojnë çiklistët…
Burrat që konsumojnë pije të gazuara iu fryhen testikujt!
Aktori i ‘Portokalli’ Kejdi Gishto: “Ishte fat që po luaja me Oltën…”
Në botë një në tre persona e pranojnë se janë të lumtur…
Pse mafia shqiptare po ‘zhyt’ Ekuadorin?
“Udhëtim në trojet shqiptare” vepra e Karl May, pikënisja e shumë autorëve për të njohur Shqipërinë!
Mendimi i Presidentit të vendit që nuk ka asnjë ndikim…
Një familje me shumë dashnorë dhe dashnore…
Sondazhi i TAR/ Cili çift mendoni se do të përballet kokë më kokë në eleminimin e radhës në “Big Brother VIP”?
Zaimina Vasjari emocionon me video-n që ndan me ndjekësit me rastin e 1-vjetorit të tij!
Çfarë mendimi kanë shqiptarët për zgjedhjen e Nitës me ‘Kutinë e Pandorës’?
Mbretëria e Bashkuar këtë javë kryesohet nga këto ‘top 5’ këngë!