Celebrities Gossip Showbiz

Jennifer Aniston shkëlqen me bikini Chanel, 4 vite pasi Kim Kardashian pozoi me të njejtin look!

Jennifer Aniston, 53 vjeçe, pozoi me me bikini Chanel për kopertinën e dhjetorit 2022 të revistës Allure. Po përjetoni deja vu? Kjo sepse kjo veshje është parë më parë.

Katër vjet më parë, Kim Kardashian, 42 vjeçe, tronditi fansat e saj teksa pozoi për një foto në Instagram. Nëna e katër fëmijëve u vesh me bikini vintage Chanel të viteve 1990 që dukej të ishin përmasa shumë të vogla dhe pozoi për një selfie provokuese. “Chanel vintage, le të jemi konkretë”, shkroi ajo në foton e saj.

Kjo nuk ishte hera e parë që Kim e kishte veshur këtë veshje me dy pjesë. Përpara se Kim të bëhej ikonë, modelet Stella Tenant dhe Carla Bruni shfaqën kostumin në pasarelë në vitin 1995 gjatë shfaqjes së Chanel në Paris. Kujtojmë se ylli i “Friends” ishte më e sinqertë se kurrë në një intervistë ku rrëfeu gjithçka.

Ylli i Friends pranoi se kishte provuar IVF. “Po përpiqesha të mbetesha shtatzënë. Ishte një rrugë sfiduese për mua, rruga e krijimit të foshnjës”, tha ajo.

Të gjitha vitet, vitet dhe vitet e spekulimeve… Ishte vërtet e vështirë. Unë isha duke kaluar IVF, duke pirë çajra kinezë.