Celebrities Gossip Showbiz

Jennifer Garner frymëzon me veprimin e radhës! Artistja bën biskota për mjekët dhe infermierët…

Jennifer Garner është një nga artistet më të talentuara të brezit të saj. Tepër e komentuar, me një numër të madh fansash, Garner ka marrë gjithnjë vëmendjen dhe dashurinë e ndjekësve. Këtë herë, Garner tregoi mirënjohjen e saj ndaj një grupi mjekësh dhe infermierësh në Los Anxhelos duke i bërë biskota me çokollatë të dielën.

Në një përpjekje për të gëzuar një ekip punëtorësh të vijës së parë, të cilët kanë punuar pa u lodhur gjatë pandemisë COVID-19, aktorja 49-vjeçare dërgoi disa produkte të shijshme furre në Qendrën Mjekësore LAC+USC. Nëna e tre fëmijëve ndau pamjet nga prapaskenat e saj në kuzhinë duke përfunduar ushqimet.

Për një ditë të lumtur tregojuni atyre që përgjigjen të parët pak dashuri. Faleminderit mjekë dhe infermierë! Vazhdoni!

Përtej dokumentimit të kohës së saj në kuzhinë, Garner mund të shihej në regjistrimin e saj duke shpërndarë biskotat tek ata që shërbenin në një nga spitalet publike më të ngarkuara në Bregun Perëndimor. Ajo i tha njërit prej punonjësve, përpara se të vazhdonte t’i jepte pjesës tjetër përqafime dhe lëvdata, si më poshtë.

Unë ju vlerësoj!

Ajo u shfaq më se e lumtur duke bërë foto dhe selfie me mjekët dhe infermierët, të cilët dukeshin të gëzuar nga prania e saj. Të gjithë mbanin maskat e fytyrës gjatë gjithë kohës, mes rritjes së fundit të rasteve të koronavirusit për shkak të variantit të shpejtë Omicron.