Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Jeremy Irons thumbon Meghan Markle dhe familjen mbretërore!

Aktori legjendar Jeremy Irons ka përmendur luftën e Meghan Markle brenda familjes mbretërore, duke thënë se ky është një turp i madh për monarkinë. Komentet e 73-vjeçarit erdhën teksa ai krahasoi familjen mbretërore me familjen Gucci në filmin e ri të Ridley Scott ku luan Lady Gaga.

Irons luan rolin e patriarkut të familjes, Rodolfo Gucci në film, i cili zbulon historinë e vërtetë rreth marrëdhënies midis Patrizia Reggiani dhe bashkëshortit të saj Maurizio Gucci. Ai e krahasoi Patrizian, e cila martohet në familjen Gucci me përvojën e Meghan me hyrjen në familjen mbretërore.

Ajo po kalon në një mënyrë tjetër jetese, një klasë tjetër, një kombësi tjetër dhe po përpiqet të bëjë më të mirën e saj dhe nuk po funksionon, gjë që mendoj se është një turp i madh për monarkinë tonë. Kjo është një histori paralele.

Filmi ndjek personazhin e Lady Gaga-s, Patrizia dhe luftën e saj për t’u përshtatur me vjehrrin dhe vjehrrën e saj. Jeremy shtoi se familja Gucci e konsideronte veten si mbretër në vendin e tyre, Italinë, gjë që shkaktoi ego të mëdha dhe u zhyt në histori edhe më të errëta. Duke e lavdëruar Ridley Scott, aktori tha:

Ridley xhiron me shumë kamera në të njëjtën kohë. Katër kamera në Gucci. Në foton e parë që bëra me të, ai ndonjëherë kishte rreth shtatë kamera në lëvizje. Kjo është e mrekullueshme sepse do të thotë që nuk duhet të bësh një performancë dhe më pas të kthesh mbrapsht dhe më pas të gjesh kënde të ndryshme. Pra, kjo është e lavdishme. Gjithashtu e bën atë shumë të shpejtë.

Është zbuluar se Harry dhe Meghan u larguan nga familja mbretërore pasi një foto e tyre dhe foshnjës Archie u hoq kur Mbretëresha mbajti fjalimin e saj për Krishtlindje, pretendon një libër i ri.