Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Kendall dhe Devin, në një udhëtim magjik me Hailey dhe Justin!

Pas një largimi luksoz meksikan në qershor, Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin u nisën përsëri së bashku për një pushim argëtues në bregdet, por këtë herë, ato ftuan të dashurit e tyre. Justin Bieber dhe Devin Booker, u bashkuan me modelet më të mira për një fundjavë të Met Gala dhe Javës së Modës në Nju Jork në Xhamajka.

Sipas një burimi, udhëtimi i shpejtë ishte në një destinacion ku ata të gjithë kanë qenë më parë, në Goldeneye Jamaica, dhe të katërt shkuan direkt nga Nju Jorku për një pushim tre-ditor. Ndërkohë, në 19 shtator të gjithë u kthyen në shtëpi në Los Angeles.

Hailey ndau një seri fotografish në Instagram duke treguar veten dhe Justin duke u kënaqur pranë një ujëvare dhe duke lundruar poshtë një lumi apo teksa vallëzonin në një stuhi shiu. Edhe pse Kendall nuk u përfshi në asnjë prej fotografive, Kim Kardashian dhe Khloe Kardashian të dyja e pëlqyen postimin, me Kim madje duke komentuar me tre emoji flakë.

Nuk është arratisja e parë romantike e Kendall dhe Devin, teksa çifti kaloi kohë në Liqenin Tahoe dhe Hamptons, para se të lundronte në Bregun Amalfi në gusht. Prej kohësh dyshja janë në një lidhje dhe ata nuk ngurruan të postojnë fotografi së bashku.

Dy çiftet janë ndër më të famshmit në showbiz-in e huaj, dhe duket se miqësia e dy vajzave, ka nxitur shoqëri te i gjithë grupi. Secili prej tyre, kanë një reputacion të mirë për shkak të arritjeve profesionale, ndërkohë që, janë në qendër të vëmendjes mediatike, edhe për jetën personale.