Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

L-Gante konfirmon se ka pasur një lidhje me gruan e Mauro Icardit, por Wanda Nara nuk e pranon!

Elian Angel Valenzuela, i njohur ndryshe edhe si L-Gante, mori famë dhe u bë një nga artistët më të njohur në Argjentinë pas bashkëpunimit të titulluar ‘BZRP Music Sessions #38’ me Bizarrap. Megjithatë, gjithçka ndryshoi kur ai shkoi në burg më 6 qershor të këtij viti me akuzat për kërcënime të rënda dhe rrëmbim të dyshuar të një burri të quajtur Gaston Torres.

Në fillim të vitit u përhap një thashethem i fortë që tregonte për një lidhje të mundshme mes L-Gante dhe partneres së Mauro Icardit, Wanda Nara, kur marrëdhënia e saj dhe futbollistit ishte e trazuar dhe kaloi një periudhë të vështirë. Në një deklaratë për Vorterix, L-Gante rrëfeu se Wanda Nara ka qenë pranë tij, pavarësisht se ai ndodhej në burg. Së fundmi ai është shprehur:

Wanda nuk ishte e pranishme, por ajo kujdesej dhe ishte aty për mua. Edhe pse nuk kam pasur asnjë kontakt, kam folur me të. Ajo është më e mira, edhe pse ne nuk jemi në një lidhje apo asgjë.

Në këtë mënyrë ai ka konfirmuar se për momentin nuk ka asgjë mes tyre, por ka theksuar se kanë pasur diçka në të kaluarën.

Ajo që mund t’ju them është se kam pasur vetëm një të dashur në jetën time, Tamara, dhe më pas u emocionova pak për famën. Pas kësaj, pata një lidhje të afërt me Wanda-n, dhe kjo ishte.

Megjithatë, Wanda Nara ka shprehur gjithmonë se nuk kishte asgjë mes tyre.

Nuk ka asgjë me të. Ai është një mik i afërt dhe ne kemi një marrëdhënie shumë të mirë.