Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities

Nga njohja me Kate Middleton deri te respekti për Mbretëreshën Elizabeth, Meghan Markle i zbulon të gjitha!

Meghan Markle e përshkroi takimin e saj të parë me Kate Middleton si ‘të mrekullueshëm’. Pavarësisht pasojat e ‘Megxit’, takimi i parë kur Harry e prezantoi Meghan me Princin William dhe Kate Middleton shkoi vërtet mirë.

Gjatë intervistës së fejesës së çiftit me Mishal Hussian në BBC, Meghan e përshkroi takimin si shumë pozitiv duke përdorur një fjalë të vetme për të përshkruar momentin, “i mrekullueshëm”, raportojnë mediat e huaja.

Princi Harry dhe Meghan kishin qenë në një romancë shumë të fuqishme pas një takimi dhe një udhëtimi në Botsvana para se Harry ta propozonte atë gjatë një “nate komode” në vilën në Pallatin Kensington në vitin 2017. Duke kujtuar takimin midis Meghan dhe Kate, Princi Harry u shpreh si më poshtë.

Ishte emocionuese dua të them, e dini që dilja me të për një periudhë kohe dhe nuk i tregova askujt.

Dhe atëherë William ishte i etur për ta takuar atë dhe kështu ishte edhe Kate, kështu që ju e dini, duke qenë fqinjët tanë, ne arritëm ta merrnim atë në disa raste, shumë herë dhe Kate ka qenë absolutisht…

Meghan e ndërpreu.

E mrekullueshme.

Ajo gjithashtu vlerësoi familjen e Princit Harry për mikpritjen dhe takimin me gjyshen e tij, Mbretëreshën.

Unë mendoj, ju e dini, të jesh në gjendje të takosh atë përmes lenteve të tij, jo vetëm me nderin dhe respektin e tij për të si monarke, por dashurinë që ai ka për të si gjyshja e tij, të gjitha kanë qenë aq të rëndësishme për mua, saqë kur e takova, kisha një mirëkuptim kaq të thellë dhe natyrisht respekt të jashtëzakonshëm që isha në gjendje të kisha atë kohë me të.