Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Health & Beauty

Nuk do ta besoni, Shakira guxon me ngjyrën e re të flokëve…

Shakira është një këngëtare dhe tekstshkruese tepër e talentuar. Veç talentit të saj në muzikë, Shakira shpeshherë ka surprizuar edhe me veshjen dhe look-un e saj. Këtë herë këngëtarja guxoi me ngjyrën e re të flokëve.

Shakira postoi në Instagram një foto me flokë ngjyrë roz, dhe duket se fansave u pëlqeu shumë. “Sa e bukur”, komenton njëri nga fansat. Ndërkohë një tjetër i shkruan “Kjo ngjyrë të shkon jashtë mase”.

Ndërkohë, Shakira kishte veshur gjithashtu një bluze të së njejtës ngjyrë duke patur kështu kombinim e përkryer. Duket se Shakira merr gjithnjë pëlqimin e fansave, qoftë me flokë bjond apo madje edhe roz.

Kujtojmë se këngëtarja shiti të drejtat e saj muzikore janarin e këtij viti.