Celebrities Gossip Showbiz

Ray J ka edhe 2 kaseta të tjera seksi por mund të padisë Kim Kardashian për shpifje në lidhje me videokasetën e parë!

Kim Kardashian dhe Ray J kanë qenë bashkë nga viti 2004 deri në vitin 2006, ai është protagonisti i videos së saj famëkeqe të seksit dhe tani ai po kërcënon se do të padisë Kim-in për aludimet në emisionin e saj në Hulu ku është shprehur se Ray mund të ketë depërtuar në prapanicën e saj me diçka ndërsa ajo ishte duke fjetur.

Në episodin e parë të sezonit të ri të klanit Kardashian, Kim la të kuptohet gjithashtu se mund të ketë një kasetë të dytë seksi. Kim tha se ka vetëm një 0,01% që mund të ketë një tjetër, por nëse do të kishte, mund të ishte që Ray mund të ketë ngjitur një dildo në prapanicë ndërsa ajo flinte. Ray përmend se është një gënjeshtër e plotë se ai kurrë nuk e ka sulmuar Kim dhe se ai po shqyrton seriozisht një padi për shpifje.

Ray thotë gjithashtu se në fakt ekziston një kasetë seksi e dytë dhe e tretë, ajo Cabo dhe një tjetër që është regjistruar në Santa Barbara, Kaliforni. Ai gjithashtu lë të kuptohet se Kris Jenner ka zgjedhur atë ku Kim dukej më së miri. Por në emisionin “Late Late”, Kris bëri një test për gënjeshtrat ndërsa u pyet për pjesëmarrjen në publikimin e kasetës së seksit, por ajo tha se nuk kishte. Kim ka mohuar më parë se kishte të bënte me publikimin e kasetës, megjithatë, Ray thotë se ka vendosur edhe gjurmën e gishtit në publikimin që ka nënshkruar për shpërndarjen nga Vivid Entertainment.