Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Showbiz

Sara Hoxha feston ditëlindjen, Lori zbulon momentet më të veçanta përmes disa fotove

Sot, më 18 Janar feston ditëlindjen trashëgimtarja e Top Medias, Sara Hoxha dhe megjithëse ende nuk ka postuar asgjë rreth ditës së saj të veçantë në rrjetet sociale, këtë gjë e ka bërë më së miri Lori.

Përmes disa fotosh të postuara në Insta Story, Lori ka zbuluar për të gjithë ndjekësit momentet më të bukura me motrën e saj duke na treguar edhe një herë se ato janë të pandara.

“Gëzuar ditëlindjen më e shtrenjta ime, ajo e cila ka dhe shumë humor.” -shkruan Lori duke shfaqur copëza të kujtimeve më të bukura që ato kanë kaluar së bashku.

Kujtojmë se pak kohë më parë Lori Hoxha ishte e ftuar në “Dilema Sociale” në Top Albania Radio, ku ndër të tjera zbuloi se ajo dhe Sara kanë qenë dhe do të mbeten mburoja më e fortë për njëra-tjetrën.

Stafi i TAR i uron Sarës edhe 100 të tjera pranë familjes dhe të dashurve të saj!