Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Si rrallëherë, fotografi mbretëror ka shfaqur imazhe të Kate Middleton dhe Princ William ku duken tepër të dashururar!

Kate Middleton dhe Princ William duket se po ndjekin hapat e Princit Harry dhe Meghan Markle duke publikuar foto bardh e zi, dhe duke ndarë momente të rralla të dashurisë së tyre publikisht. Fotografi mbretëror, Chris Jackson, i cili është i martuar me stilisten e Dukeshës së Kembrixhit Natasha Archer, shpërndau në Instagram një seri fotografish nga prapaskenat e Çmimeve Earthshot Awards të dielën në Pallatin Alexandra në Londër.

Ndër imazhet bardh e zi, të cilat ishin shpërndarë nga Duka dhe Dukesha e Kembrixhit në rrjete sociale, ishte një moment kur Kate vendosi dorën në pjesën e poshtme të shpinës së William, teksa shfaqte dashurinë për të, si rrallehërë publikisht.

Royal photographer Chris Jackson captured Kate Middleton making a rare moment of affection towards her husband Prince William at the Earthshot Prize Awards on Sunday

Ndërkohë, në një tjetër, William dhe Kate shikonin njëri-tjetrin me sy të ngazëllyer.

In another adorable photograph from the engagement, a dapper dressed Prince William pulls back the curtain as he and Kate are seen smiling and laughing

Çifti mbretëror gjithnjë e kanë respektuar dëshirën e Mbretëreshës për të mbajtur larg syrit publik ndonjë shfaqe dashurie të tepruar. Megjithatë, fotografi i mëparshëm Glenn Gratton tha për mediat e huaja se Dukesha e Sussex-it po vendos vulën e saj në foto mbretërore duke i publikuar ato bardh e zi.

The snaps, taken by Alexi Lubomirski, captured the couple looking loved-up in the grounds near their now-home Frogmore Cottage, in Windsor. Pictured, one of the engagement photos

Kujtojmë se Meghan dhe Harry shpeshherë kanë postuar imazhe të përbashkëta bardh e zi gjithashtu, përfshirë këtu, edhe ato të fejesës së tyre si dhe kartolinën e Krishtilindjes. Kate dhe William nga ana tjetër, dukeshin vërtet të mrekullueshëm, edhe pse, imazhet janë edhe më të bukura jo sepse janë bardh e zi, por sepse mund të vëmë re emocionin e fortë të çiftit.