03/2023

“Një pjesë të konsiderueshme do ia dhuroj…”, Luizi flet për rojen e Top Channel që humbi jetën gjatë sulmit!
Ja reagimi i banorëve të “BBV2” për sulmin terrorist ndaj Top Channel!
“Sot nuk kemi dot spektakël!”/ Hyrja e pazakontë e Arbana Osmanit në ‘prime-in’ e sotëm të “BBV2”!
A luftoi Luizi mjaftueshëm për qëndrimin e Kiarës brenda shtëpisë së ‘BBV’?
Nëse nuk do ishte i martuar, ja cilën vajzë brenda shtëpisë së ‘BBV’ do të donte të kishte në krah Armaldo Kllogjeri!
Ja çfarë duhet të bëni kur parkoni gabimisht!
Pse duhet t’i shpëtojmë qentë e policisë në Shqipëri?
Jetëgjatësia në rang global, cilin vend zë Shqipëria?
A është një mendim i mirë martesa në grup?
Sa kohë e lirë na duhet që të jemi të lumtur?
Honda tërheq mbi 330.000 automjete, shkak problemet me pasqyrat e pasme!
Pse u indinjuan nga Davidi i Mikelanxhelos familjarët e studentëve në Florida?
Barazon me Letoninë, Shqipëria U-17 mbyll rrugëtimin e EURO 2023!
Çfarë ka dashur të thotë Çuçi me: “Shqiptarët janë të zgjuar dhe manipulojnë sistemin në Europë?”
Alibeaj “lë zona bosh”/ Tërhiqen edhe disa nga kandidatët një ditë pas regjistrimit!
Disa fjalë me shkronjën ‘A’ që nuk i kishit dëgjuar më parë…
Gërma F në ‘Fjalorin e Gjuhës Shqipe’!
Mjeku ‘gangster’ i Durrësit…
“Udhëtim në trojet shqiptare” vepra e Karl May, pikënisja e shumë autorëve për të njohur Shqipërinë!
23- vjeçari godet me grusht drejtorin e Europol-it se i vuri dorën në qafë…
Nuk kemi më siguri as në një institucion mediatik…
Si shqiptohet fjala ‘flamur’?
Ku mund të fshihemi që të mos pësojmë atentat?
Ka tentuar vetvrasjen? Pra ky sekret paska qenë i Luizit?
Sondazhi TAR/ Cilin banor të “Big Brother VIP” doni të shpëtoni këtë javë?
Vijojnë sulmet ruse në Ukrainë, granatimet vrasin dy civilë!
BE-ja kërkon mundësi ligjore për të ndaluar importin e gazit rus!
Inflacioni i produkteve ushqimore në Mbretërinë e Bashkuar arrin një rekord të ri/ “Më e keqja nuk ka ardhur ende”!
Një nga banorët e “BBV2” feston sot ditëlindjen, ja kush është!
“Po nuk fitova “BBV”…”, ja ku mund ta shohim tjetër Luizin!
Qershori, muaji i rëndësishëm i kombëtares!
Sulme me armë/ Sa të shtëna masive ka pasur në SHBA gjatë këtij viti?!
Kush u puth me kë në këtë “Big Brother Vip Albania”?!
Polonia: Bjellorusia do të përballet me sanksione më të forta pas planit rus të armëve bërthamore!
Kosova dhe Serbia javën tjetër diskutojnë zbatimin e marrëveshjes për normalizimin e marrëdhënieve!
“Ju betohem unë do i jap…”, Fisnik Syla bën premtimin publik për Luizin!
“Nuk na thonë asgjë”/ Zjarri në qendrën e migracionit në Meksikë, dhjetëra viktima!
Protestat e dhunshme në Francë për pensionet, mbyllet përkohësisht Kulla Eiffel!
Elon Musk njoftoi një tjetër ndryshim të rëndësishëm në Twitter, abonentët duhet të paguajnë!