03/2023

“Luizi ka tentuar të kryejë vetëvrasje”, ja çfarë mendojnë banorët për këtë!
Kovaçevski: Ballkani i Hapur po jep rezultate!
Inflacioni në Evropë në nivele rekord edhe pse rritja e çmimeve po ngadalësohet/ Banka Qendrore “me dhimbje koke”!
Padia penale ndaj Trump, javën e ardhshme pritet dorëzimi i tij para autoriteteve!
Moti do të sjellë të papritura, ja si parashikohet të jetë këtë fundjavë!
Medvedev: Paqeruajtësit e NATO-s në vijën e parë, do të jenë një objektiv legjitim!
Qyteti spanjoll që mund të kaloni një natë të mrekullueshme me çmime mjaft ekonomike!
Brenda ‘marrëdhënies së qëndrueshme’ të Kanye West me Bianca Censori!
“Mos i thuaj askujt që jam në atë shfaqje…”/Eva Longoria tregon vështirësitë me të cilat është hasur në fillimet e saj!
Njoftimi i Apple që nuk duhet ta injoroni kurrë ose iPhone juaj mund të prishet përgjithmonë!
Hoteli më i mirë në botë, me pishina në çati dhe restorante me pamje nga deti!
Goditja në tru: A është dehidrimi po aq i keq sa duhani?
Pagesat në offshore të Kryemadhit/Nuk i deklaroi asnjëherë te ILDKP, mbi të rëndojnë disa akuza!
Ja çfarë i tha Gwyneth Paltrow paditësit të saj, pasi fitoi çështjen gjyqësore!
SPAK po monitoron hetimin, Altin Dumani flet për sulmin ndaj Top Channel!
Wimbledon do të lejojnë lojtarët rusë dhe bjellorusë të konkurrojnë këtë vit!
Zbatoni këto këshilla sekrete dhe problemet tuaja me partnerin në dhomën e gjumit do të zhduken si me magji!
Mos i injoroni! Këto janë siptomat e një ataku të mundshëm në zemër!
Ministrja Ibrahimaj: Nuk ka rritje të përgjithshme të çmimit të bukës!
BE: Marrëveshja Kosovë-Serbi për targat nuk ka afate kohore!
Ja pse duhet të konsumoni gjithmonë mjaltë në mëngjes!
Të shëndetshme për zemrën dhe për kockat, arsyet pse duhet të konsumoni arra!
1-vjetori i masakrës ruse në Buça të Ukrainës, Zelensky: Kurrë nuk harrojmë!
Psikologjia e ngjyrave: Efektet që kanë ngjyrat në emocionet tona!
Balmain dhe Beyoncé publikojnë koleksionin e modës të frymëzuar nga “Renaissance”!
“Do të vijnë gërshërë…”, teksa Luizi i afrohet Jorit, Kristi i kujton Kiarën!
Cilët janë personazhet VIP më të spikatur të kësaj jave në “Social Top 5”?!
Beogradi kritika Albin Kurtit për kundërshtitë ndaj vizitës së mundshme të Vuçiçit në Kosovë!
Nëse fëmija juaj ka gëlltitur aksidentalisht një bateri, ja si duhet të veproni!
Pesë ditë nga sulmi terrorist ndaj Top Channel, nuk ka autor dhe pistë të besueshme!
Ka 6 gra dhe kërkon fëmijë me secilën prej tyre nëpërmjet nënave surrogate!
Charlie Puth paska pasur ndjenja për Selena Gomez gjatë realizimit të këngës “We Don’t Talk Anymore”?!
“Kryeveprat në miniatrurë”/ Këto skulptura janë aq të vogla sa janë të dukshme vetëm me mikroskop!
Digjen edhe tre makina të serbëve të Kosovës me targat RKS!
Elon Musk ‘injoron’ mjekët të cilët shprehen se sheqeri është helm: “Konsumoj çdo ditë petulla dhe jam gjallë…”!
Ngjyrat e neonit janë rikthyer përsëri këtë sezon, këto janë të famshmit që e përqafuan këtë trend!
Georgina Rodriguez, pas suksesit të serialit, zbulon në Instagram se si jeta e saj është së fundmi!
Llogaritë offshore të Kryemadhit, Rama: Drejtësia të provojë se nuk punon me dy standarde!
Njohja e sigurimeve shoqërore, firmoset marrëveshja Shqipëri-Bullgari!