Ku ke humbur? | News
Pas shkëputjes së tij, ku është fokusuar tani Dritan Shakohoxha?!

I ftuar në podcastin e Jonida Aliçkollit “Ku ke humbur?” ka qenë komentatori i njohur…

“Personazhet publike duhet të kenë një datë skadence…”/Pse u shkëput Dritan Shakohoxha nga televizioni?

I ftuar në podcastin e Jonida Aliçkollit “Ku ke humbur?” ka qenë komentatori i njohur…

Nga performancat në evente tek pjesë e Top Media, ja si nisi rrugëtimi i Xhoi Bejko në “Top Show”!

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

“Oqean”/Projekti i Xhoi Bejko i shkruar nga bashkëshorti i saj dhe kuptimi emocionues pas tekstit të këngës…

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

Ngjashmëria e vokalit të Xhoi Bejko me këtë këngëtare të famshme ndërkombëtare i ka shokuar të gjithë!

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

Balanca midis jetesës në Kanada dhe muzikës/Xhoi Bejko: “Më duhet të gjeja një lloj ekuilibri”!

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

Xhoi Bejko: “Kam bërë profesionin që e kam pasur edhe hobi, edhe kënaqësi”!

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

Agon Nimani zbulon planet e tij në muzikë: Kam pasur një ftesë në një festival, por…

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

“Kam qenë prezent në natën kur u bë deklarata e pavarësisë…”/ Agon Nimani shprehet për babain: 16 orë shkrim pa ndalim…

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

Ice Boy dhe 1Man/Agon Nimani zbulon nga është frymëzuar për emrat e tij artistikë…

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

Si ka lindur hit-i “Një puthje”?! Agon Nimani zbulon gjithçka në “Ku ke humbur?”…

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

Pse u largua nga muzika?! Agon Nimani kujton vitet e para si profesor: Nxënësit këndonin hit-et e mia…

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

“Muzikën hip hop nuk e ka pëlqyer…”/ Agon Nimani komenton raportin me vëllain Alban Nimani!

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

Jeta përtej muzikës, çfarë vendi zë arti vizual dhe inteligjenca artificiale në jetën e Agon Nimanit?!

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

“Nuk e dija që më njihte…”/ Habit Agon Nimani, historia e pazakontë me bashkëshorten: Papritur këndoi këngën time…

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

Teuta Kurti rikujton audicionet në Prishtinë për edicionin e dytë të emisionit “Ethet e së premtes”!

Për një periudhë kohe ata kanë qenë të famshëm e shumë të dashur nga publiku…

Nga ëndrra në sirtar deri tek bashkëpunimi artistik me Eugent Bushpepën, Kamela Islamaj zbulon gjithçka për TAR!

Për një periudhë kohe ata kanë qenë të famshëm e shumë të dashur nga publiku…

Historia e çuditshme e karrierës së Gent Bejko, i cili për pak zgjodhi të bëhej…

Një podcast i ri realizuar nga Jonida Aliçkolli që do të na rizgjojë nostalgjinë, ka…

Arjela Krasniqi: “Do doja shumë që Top Fest të rikthehej për artistët e rinj”!

Një podcast i ri realizuar nga Jonida Aliçkolli që do të na rizgjojë nostalgjinë, ka…

Eda Molla, velina e parë e emisionit “Fiks Fare” rikthehet në një intervistë ekskluzive pas 20 vitesh në Top Media!

Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të…

“Kurrë mos thuaj kurrë në jetë…”/Stela Kotri zbulon nëse do të ishte pjesë e DWTS apo BBV!

E ftuar në episodin e dytë të emisionit “Ku Ke humbur” në Top Albania Radio…

Si nisi gjithçka për Stela Kotrin?! Moderatorja rrëfehet në Top Albania Radio: “Një ogur fantastik…”

E ftuar në episodin e dytë të emisionit “Ku Ke humbur” në Top Albania Radio…

“Është një gjë që të fle në shpirt…”/Pas shkëputjes disa vjeçare Stela Kotri vendos t’i rikthehet televizionit!

E ftuar në episodin e dytë të emisionit “Ku Ke humbur” në Top Albania Radio…

Revolucioni që Fugaa solli në industrinë shqiptare: Ndërthurja e teknologjisë dhe botës muzikore!

Një podcast i ri realizuar nga Jonida Aliçkolli që do të na rizgjojë nostalgjinë, ka…