Pasó – Euro 2024
Arbitri mban me hatër Anglinë në gjysmëfinale?

Pas një sezoni super të suksesshëm në Top Albania Radio gjatë muajve Qershor – Korrik…

“Do largohem”/ Përse kritikohet Alvaro Morata?

Pas një sezoni super të suksesshëm në Top Albania Radio gjatë muajve Qershor – Korrik…

Protokolli i veçantë i spanjollëve me Lamine Yamal!

Pas një sezoni super të suksesshëm në Top Albania Radio gjatë muajve Qershor – Korrik…

Kush nga çunat e “Paso – Euro 2024” e parashikoi saktë se kush nga skuadrat kalonte në gjysmëfinale…

Pas një sezoni super të suksesshëm në Top Albania Radio gjatë muajve Qershor – Korrik…

Momenti i golit të Qazim Laçit në ndeshjen me Kroacinë/Ja si u prit live nga çunat e “Pasó-Euro2024”…

Pak minuta nga nisja e pjesës së parë, Shqipëria në ndeshjen e dytë ndaj Kroacisë…

Arben Manaj zbulon se 100 tifozë tentuan të thyejnë barrierat e stadiumit, si dhe është kundra Memës!

Mbrëmjen e finales, në “Paso Euro 2020” ishin të ftuar në studio gazetari i njohur…

Befason Reis Çiço! Ja finalistët e “Euro 2020″…

Kampionati Europian është në prag përfundimi dhe gjithashtu dhe “Paso Euro 2020” që ju ka…

Sindi Marina zbulon nëse do të shkonte me një futbollist, ndërsa Jemini parashikon rezultatin Ukrainë-Angli!

“Përsëritja e historisë po i troket në derë danezëve pasi kaluan në çerekfinale…” kështu nisi…

Psikologia që parashikoi fatin e Zvicrës!

Jemi shumë afër finales së Kampionatit Europian dhe parashikimet janë bërë pjesë e rëndësishme e…

Artan Shyti: “Diferenca mes ekipeve është më e vogël se rastësia në sport!”

I ftuar ditën e sotme në “Pasó – Euro 2020” ishte Artan Shyti. Artani bëri…

Astrit Hafizi: Gjermania pas kualifikimit me Hungarinë, “Fituam por s’e di pse fituam!”

Ditën e sotme në “Pasó – Euro 2020” nën moderimin e Denisit dhe Albanës ishte…

Arben Manaj: “Më shumë dëshirë kisha të futesha në Facebook të bëja komente, sesa të shihja ndeshjen!”

E marta sportive vjen edhe ditën e sotme me “Pasó – Euro 2020”, emisionin dedikuar…

Tifozi i Gjermanisë, Shkëlqim Hajdari: “Është futboll i shansit!”

Një “Pasó – Euro 2020” me shumë të ftuar ditën e sotme. Një nga ta…

Genc Fuga tifoz tipik: “Jam me Anglinë, por nuk besoj se fiton!”

Ditën e sotme, “Pasó – Euro 2020” nën moderimin e Denisit dhe Albanës vjen me…

Elvi Sharra: “Në Europian nuk do të ketë surpriza, do fitojë më i miri!”

Java nis sportive me “Pasó – Euro 2020” dhe i ftuar për të diskutuar mbi…

Sulejman Mema dhe Mel Ostreni kundër njëri tjetrit?!

Si çdo mbrëmje, nuk mund të mungojë emisioni më i ndjekur sportiv, “Paso Euro 2020”,…

Sekreti shokues i suksesit të Danimarkës u zbulua nga Lorenc Jemini!

Emisioni sportiv, më i ndjekuri këto javët e fundit, “Paso Euro 2020” erdhi më ndryshe…

Ervin Salianji sheh vetëm blu!

Ditën e sotme në “Pasó – Euro 2020” ishte i ftuar deputeti i Partisë Demokratike…

Edmond Tupja zbulon në “Pasó – Euro 2020” arsyen pse nuk e ndjek Kampionatin Europian…

Edmond Tupja ishte i ftuar në një lidhje telefonike në “Pasó – Euro 2020” ditën…

Mevlan Shaba: “Nuk kam fat as në dashuri, as në lloto!”

I ftuar ditën e sotme në “Pasó – Euro 2020” ishte Mevlan Shaba. Mevlani zbuloi…

Adrian Civici: “Më e rrezikuara nga ekipet e mëdha është Spanja!”

“Paso Euro 2020” vjen edhe ditën e sotme nën moderimin e Denisit dhe Albanës. Dyshja…

Lorenc Jemini preferon skuadrën e Sllovakisë dhe arsyeja është befasuese!

Të ftuar këtë të dielë në emisionin e sportit “Paso Euro 2020” ishte gazetari i…

Aulona Musta mes dy dashurive?!

Sot në “Paso Euro 2020” është diskutuar për situatën e skuadrave, pasi çdo ditë që…

Sulejman Mema: “Gjermania edhe pse humbi është nivel i lartë!”

Ndeshjet e Kampionatit Europian po vazhdojnë me ritme të shpejta, ndërkohë që, “Pasó – Euro…

Reis Çiço: “Ronaldo do të gjobitet për veprimin e bërë!”

Jo pak bujë bëri video ku futbollisti Cristiano Ronaldo largoi nga tryeza e konferencës, ku…

Pse Spanja nuk ka lojtarë të Real Madrid-it në këtë Kampionat?!

Në maratonën e përditshme të Kampionatit Europian, vjen “Pasó – Euro 2020” nën moderimin e…

Rovena Dilo zbulon se cila është skuadra e saj e zemrës dhe arsyeja është shumë “poetike”

“Pasó Euro 2020” nisi ndryshe këtë herë duke falenderuar të ftuarit, Rovena Dilo dhe Arben…

“Pasó – Euro 2020” komenton ngjarjen tronditëse që ndodhi gjatë ndeshjes Danimarkë-Finlandë

Maratona e përditshme e emisionit “Pasó – Euro 2020” vjen edhe ditën e sotme nën…

Parukieri i njohur turk Sezer na zbulon më shumë lidhur me skuadrën turke në Kampionatin Europian

Në këtë pjesë të “Paso Euro 2020” ishte i ftuar parukieri i njohur turk Sezer,…

Meri Shehu parashikon fituesin e Kampionatit Europian!

Emisioni më i ri sapo nisi në Top Albania Radio. I titulluar “Pasó – Euro…