Top 100 Songs of the Year
Pas një maratone të gjatë e plot emocione, Top Albania Radio ju njeh me 100 këngët më të mira të vitit që po lëmë pas!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe e dimë…

Top Albania Radio prezanton: 50 këngët më të mira ndërkombëtare të vitit 2023!

Ndërsa viti po mbyllet, Top Albania Radio me krenari prezanton koleksionin më të fundit të…

Prej kohësh kanë nisur bashkëjetesën, Luiz Ejlli ka disa fjalë për Kiara Titon, nënën e ardhshme të vajzës së tij!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Luiz Ejlli në një intervistë për TAR: “2024 do të jetë viti im pasi vjen në jetë vajza ime”!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Nga Top Albania Radio, vjen urimi special nga Mr X për këtë fundvit!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Për dëgjuesit e Top Albania Radio, Landi i “West Side Family” ka një urim të veçantë!

Sot në “Maratonën e 100 këngëve më të mira” në Top Albania Radio të ftuarit…

Me rastin e festave Klajdi Haruni ka një urim mjaft të veçantë për të gjithë dëgjuesit e Top Albania Radio-s!

Sot në “Maratonën e 100 këngëve më të mira” në Top Albania Radio të ftuarit…

Urimi special i Romeo Veshajt për Vitin e Ri 2024/Këngëtari zbulon gjithashtu se kur do të dalë albumi i tij i ri!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Urimi i veçantë i Ledri Vulës për…

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Ekskluzivisht për TAR/Pirro Çako zbulon planet e reja për vitin 2024!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Baba për herë të dytë? Elgit Doda na zbulon këtë dhe planet e reja për vitin 2024 ekskluzivisht për TAR!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Sardi Strugaj pjesë e edicionit të tretë të “BBV”?! Reagon ekskluzivisht për TAR këngëtari i njohur!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

“Një vit plot shëndet, plot diell dhe…”/Marsela Çibukaj ka një urim special për TAR me rastin e festave!

Sot në “Maratonën e 100 këngëve më të mira” në Top Albania Radio të ftuarit…

Kejsi Tola uron të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen nëpërmjet valëve të Top Albania Radio!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Petrit Çarkaxhiu vjen me një urim për festat e fundvitit për të gjithë dëgjuesit!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

“Një vit me bereqet, por dhe me…”/Urimi i pazakontë i Armaldo Kllogjerit për 2024!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Urimi special i Aurela Gaçes për të gjithë dëgjuesit e Top Albania Radios…

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Ardit Çuni me një urim për festat e fundvitit, ekskluzivisht për Top Albania Radio!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Diona Fona uron të gjithë shqiptarët për Vitin e Ri 2024!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

“Do ta përjetoja sërish Eurovizionin…”/Ronela Hajati në një intervistë ekskluzive për TAR zbulon dëshirat dhe projektet e saj për vitin 2024!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

“Plot dashuri dhe muzikë të mirë…”/Dren Abazi vjen me një urim ekskluzivisht për Top Albania Radio!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

2023 një vit shumë i lumtur për Anxhela Peristerin, ja si e përshkruan artistja!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Ekskluzivisht për TAR/Semi Jaupaj vjen me një urim special për Vitin e Ri!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Risolli hitin “Të dua” me Anxhela Peristerin, G-Bani ka një urim për të gjithë dëgjuesit!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

La Fazani në një intervistë ekskluzive për TAR: “Në Eurovizion jemi mësuar t’i kemi dyert e mbyllura”!

Maratona e 100 Këngëve më të mira të Vitit” vijon në Top Albania Radio me…

“Një nga këngët e mia u bë pjesë e Top List për herë të parë…” Albora flet e emocionuar!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Urimi i Olimpia Smajlaj për dëgjuesit e Top Albania Radio!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Ekskluzivisht për TAR/Gigliola Haveriku uron shqiptarët për Vitin e Ri 2024!

Maratona e 100 Këngëve më të mira të Vitit” vijon në Top Albania Radio me…

Klea Huta uron dëgjuesit e TAR: “Dashuroni fort!”

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Personazhi i Vitit sipas Erion Veliajt është padyshim Luiz Ejlli!

Sot në Maratonën e 100 këngëve më të mira në Top Albania Radio të ftuarit…

Valbona Mema kujton eksperiencën e saj në “BBV2”!

“Maratona e 100 Këngëve më të mira të Vitit” vijon në Top Albania Radio me…

Planet e Bashkisë për sonte dhe jo vetëm/Erion Veliaj në një intervistë ekskluzive për TAR!

Sot në Maratonën e 100 këngëve më të mira në Top Albania Radio të ftuarit…

Alban Skënderaj uron të gjithë shqiptarët për festat e fundvitit!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

“Faleminderit që më keni mbështetur këtë vit…”/Lorenc Hasrama uron të gjithë shqiptarët për festat!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Urimi i veçantë i Irma Libohovës për dëgjuesit e Top Albania Radio!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Killua jep urimin e tij për festat e fundvitit në TAR!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…

Top Albania Radio ju njeh me 50 këngët shqiptare më të mira të vitit 2023!

Programi maratonë ditën e fundit të vitit, rikthehet sërish në Top Albania Radio. Ashtu siç…

Maratonës së 100 këngëve më të mira të vitit i erdhi fundi, ja kush kryeson listën!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit u rikthye edhe këtë herë dhe ndoshta…

Lore jep urimin e saj për të gjithë dëgjuesit e Top Albania Radio-s!

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet edhe këtë herë dhe ndoshta ky…