Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Frikë nga një tjetër intervistë e Princit Harry dhe Meghan Markle me Oprah!

Princi Harry dhe Meghan Markle do t’i shtynin anëtarët e familjes mbretërore në zemërim nëse do të jepnin një intervistë tjetër në stilin e Oprah Winfrey, ka pohuar një ekspert mbretëror. Biseda e çiftit me Oprah në fillim të këtij viti rezultoi shpërthyese me çiftin duke bërë disa pretendime bombë kundër familjes mbretërore.

Këto përfshinin një akuzë se një anëtar kishte bërë komente në lidhje me ngjyrën e lëkurës së djalit të tyre Archie. Ndërkohë, vetëm javën e kaluar, Meghan u shfaq në “The Ellen Show”, ku dha një intervistë për prezantuesen e emisionit Ellen DeGeneres. Tani eksperti dhe biografi mbretëror Duncan Larcombe thotë se ai mund të shohë Meghan dhe Harry duke bërë një tjetër intervistë, madje ndoshta me Oprah përsëri. Ai tha për revistën Closer:

Unë me të vërtetë nuk do të habitesha nëse ata po planifikojnë një intervistë tjetër për Oprah. Harry dhe Meghan kanë shkaktuar kaos dhe dyshoj se asgjë nuk mund t’i ndalojë. Harry do të ketë nevojë për promovim për kujtimet e tij, që do të publikohen gjithashtu vjeshtën e ardhshme. Një intervistë tjetër me Oprah, nëse është e ngjashme me të fundit, me siguri do të shtynte anëtarët e familjes mbretërore në zemërim.

Ndërkohë, është pohuar se Harry dhe Meghan nuk do të fluturojnë për në Mbretërinë e Bashkuar për t’iu bashkuar Mbretëreshës për Krishtlindjet e saj të para pa Princin e ndjerë Philip, pavarësisht shqetësimeve të fundit për shëndetin e saj. Çifti thuhet se është ftuar t’i bashkohet pjesës tjetër të familjes mbretërore në Sandringham për periudhën festive.