Art & Kulturë Celebrities Fashion Music Showbiz

Ja si ishin veshur yjet në eventin e madh të “Billboard Music Awards”!

Ky vit ka filluar shumë mbarë dhe plot me evente të rëndësishme ku yjet e njohur kanë fituar mjaft çmime. Ditën e djeshme është zhvilluar edhe ceremonia e ndarjes së çmimeve të “Billboard Music Awards”. Të gjithë muzikantët dhe artistët e njohur ishin nominuar në disa kategori të ndryshme por se cilët ishin fituesit mjafton të hidhni një sy tek lista e plotë e fituesve të këtij viti. Por a jeni kuriozë të zbuloni se si ishin veshur yjet e njohur?

Becky G
Zalia dhe Ty Dolla $ign
Liza Koshy
Jack Harlow
Dove Cameron
Latto
DJ Khaled
Anitta
Sean “Diddy” Combs
Dixie D’Amelio
Megan Fox dhe Machine Gun Kelly
Kali Uchis
Doja Cat
Heidi Klum
Glass Animals
Teyana Taylor
Chloe Bailey
Burna Boy
Luisana Lopilato dhe Michael Bublé
Mary J. Blige
Megan Thee Stallion
Kylie Jenner dhe Travis Scott