Celebrities Gossip Showbiz

Pete Davidson habit fansat, ylli i “SNL” shihet me djalin e Kim Kardashian!

Pete Davidson u fotografua duke mbajtur dorën e djalit të Kanye West dhe Kim Kardashian, Saint West në qendrën tregtare The Grove gjatë fundjavës, me të dashurën Kim që duket se nuk ishte gjatë daljes.

28-vjeçari u pa me vogëlushin të shtunën në Los Anxhelos, ku TMZ mori pamjet e dyshes duke vizituar një kioskë. Dëshmitarët okularë kanë pohuar se Pete dhe Saint nuk u shoqëruan nga Kim në daljen e tyre, duke treguar se avokatja aspiruese ka shumë besim tek i dashuri i saj.

Shikuesit shtuan se asnjë nga vëllezërit e motrat e Saint nuk dukej të ishte i pranishëm në daljen të shtunën. Kjo vjen pasi Kanye e bëri të qartë në fillim të këtij viti se nuk i pëlqen ideja që Pete të takohet me fëmijët e tij, pasi ish-gruaja e tij Kim filloi një romancë me komikun tetorin e kaluar.

Artisti i njohur ligjërisht si Ye, dhe Kim ndajnë katër fëmijë së bashku, Saint, Psalm, North dhe Chicago. Ndërsa ish-çifti vazhdon të finalizojë divorcin e tyre, Kanye ka qenë i prirur ndaj disa shpërthimeve në mediat sociale në lidhje me ish-in dhe partnerin e saj të ri. Në shkurt, reperi fitues i çmimeve postoi në Instagram për të ndarë një tekst duke shkruar se ai nuk do të futej kurrë mes tij dhe fëmijëve.