Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

05/2021

Insektet si ushqim, tanimë në pjatat e europianëve do të ketë edhe…
Skocia në zgjedhje, sot pritet rezultati
Nesër merret vendimi, Shqipëria destinacion “on top” për turistët britanikë!
616 vjetori i lindjes së Skënderbeut, ambasada amerikane publikon statujën në Michigan: Frymëzuese!
Bebe Rexha befason, këngëtarja ka rënë në dashuri me vajza të famshme në të kaluarën
Bukinist dhe TAR sjell të gjithë librat e Elif Shafak në dorën tuaj me një ulje fantastike!
Përlotet Rina Balaj pasi Apple Maps emërton shqip qytetet e Kosovës
Sindi tallet keqazi me Gelianin pas “tradhëtisë” së Sarës, “I vogli Gjino”
Von der Leyen: BE gati të diskutojë për heqjen dorë nga patentat e vaksinave
Motivi përse divorci i Bill dhe Melinda Gates do të jetë pa drama!
Kendall Jenner rrëfen periudhën e vështirë: Kam pasur sulme të forta paniku…
Polifonia që tërheq turistë, në verë priten shumë festivale në Gjirokastër
Monika Lubonja: “Ja si u ndjeva pas ndarjes nga jeta të Guljem Radoja”
Sa të vërtetë jemi në rrjete sociale dhe projektet e reja, flet Erjola Doci e “She’s On Top”
Ilda Lumani: “Turp, jepet titulli “Mjeshtër i Madh” për aktorë tallavaje…”
Si po u “vrasim” të vegjëlve fëmijërinë pak e nga pak…
Çunat e “Propagandës” zbulojnë fjalë shqip që nuk i kishim dëgjuar më parë
Situatë optimiste nga COVID-19 në vend, por nuk kanë të reshtuar viktimat
Rikthehet në muzikë Zanfina Ismaili?!
Më në fund vjen përgjigja e përkthyeses 36-vjeçare që u dyshua të jetë shkak i ndarjes së çiftit Gates…
Merr fund arratia, dënohet futbollisti shqiptar
Tragjike, “Tik Toku” vret 10 vjeçarin në Shkodër!
“Nuk e di pse i thonë e bukur Xhemit, është shumë normale si pamje”
Finalja e “Champions League”, UEFA nuk ka në plan ta zhvendosë!
Jerina Lalaj: “Kam qenë 16 vite e martuar me një zotëri që e doja shumë!”
Heqja e orës policore, thashethemi që na theu zemrat!
Aulona Musta zbulon detaje mbi ‘divorcin’ me Fatmën, ja projekti që sjell e vetme!
San Francisko, më shumë vdekje nga droga sesa nga COVID-19!
Alban Skënderaj dhe Stanaj bashkojnë forcat për një projekt muzikor?!
Studimi i papritur, ja pse burrat tradhëtohen nga gratë
Lehtësohen procedurat e regjistrimit për shtetasit e huaj!
Rihapja e dosjes Gërdeci,Mediu: Shqiptarët e dinë që unë jam i pafajshëm!
E rëndë, rimorkiatori francez përplas qëllimisht anijen angleze
Sa të vërtetë jemi në rrjete sociale, projektet e reja…për të gjitha këto na flet Erjola e “She’s on Top”!
“Grupi për PD”: “Largimi i Bashës, fillimi i ringritjes, jo fundi i PD!”-së
Meta: I lumtur që prita në Tiranë presidentin e Sllovenisë!
Përplasje mes deputetëve dhe ministrave në Kuvendin e Kosovës!
Ilda Lumani: “Turp, jepet titulli “Mjeshtër i Madh” për aktorë tallavaje e jo për artistë si Guljelm Radoja”
Europa League, sonte ndeshjet e kthimit gjysmëfinale