Celebrities Gossip Showbiz

“Ai është një person shumë…”/Scott Disick flet për herë të parë për partnerin e Kim Kardashian!

Scott Disick mesa duket qenka një fans i madh i të dashurit të ri të Kim Kardashian, Pete Davidson. Gjatë finales së sezonit të parë të “The Kardashians”, Scott foli për çiftin ndërsa po bisedonte me motrën e Kim, Khloé Kardashian. Dyshja filluan të diskutojnë këtë çështje pasi folën për skandalin e atësisë me të cilën po përballej ish-i i Khloé, Tristan Thompson i cili ka pranuar se ka një fëmijë me një grua tjetër edhe pse në atë kohë ka qenë i lidhur me të.

Ylli i “Good America” shpjegoi se si njeriu “stërvitet për t’i dashur njerëzit ndryshe” pas çdo marrëdhënieje të shkatërruar, duke bërë që Scott të shpjegojë se si Pete, 28 vjeç, është përshtatur perfekt me Kim, 41 vjeç. Disick u shpreh se:

Kim gjeti një djalë të mrekullueshëm. Ai është shumë i ëmbël. Ai bën shumë, na mori nga aeroporti një ditë tjetër. Si, piu kafen që ajo donte, piu edhe një kafe për mua. Nuk doja t’i thoja se ishte krejtësisht e gabuar. Ai është thjesht një person i mrekullueshëm. Dhe mund të thuash se ai kujdeset për ndjenjat e njerëzve. Ne kalojmë kohën më të mirë së bashku.

Khloé tha se është e lumtur që Kim ka dikë që është i sjellshëm me të dhe që kujdeset për të. Duke qenë dakord me të, Scott tha se ai beson se themeluesja e ‘SKIMS’ nuk e ka pasur këtë për një kohë vërtet të gjatë.

Ajo është shumë e ndryshme, gjithashtu, para tij.