Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

10/2021

Thaçi mbetet në paraburgim, Gjykata e Apelit refuzon lirimin me kusht!
Komisioni i Disiplinës merr vendimet, ndëshkohen Tirana e Partizani!
Jason Momoa tregon gjithçka në lidhje me rolin e tij në ‘Dune’!
Publikohet bilanci i 24 orëve, rriten shifrat e COVID-19 në vend!
William dhe Kate marrin leje për të thyer rregullin e Mbretëreshës?! Zbuloni çfarë ka bërë çifti mbretëror…
Vuçiç paralajmëron: Sërish tensione në veri të Kosovës
Paris Hilton nuk ngurron që të tregojë përgatitjet më të fundit nga dasma e saj!
“Mendon se kështu shprehet burrnia”, Linda Halimi nuk përmbahet ndaj video-s…
“Hani më pak”! Koreja e Veriut në krizë, Kim Jong Un paralajmëron qytetarët!
Atmosferë Halloween-i, Kris Jenner bëhet nostalgjike…
“Ai është frymëzimi im…”/Kim habit me deklaratën e saj!
Unaza e Madhe, sot në mesnatë hapet një tjetër segment në Kryeqytet!
Postimi i fundit i Jennifer Lopez nuk ka nevojë për koment!
Shkëlqen Irina Shayk në fushatën e fundit të modës!
E pyesin për marrëdhënien e saj me The Weeknd, Angelina Jolie reagon kështu…
Tuna reagon e revoltuar në rrjete sociale, çfarë e shqetësoi këngëtaren?
Zbulohet letra të cilën Mauro Icardi i shkroi Wanda-s për t’i rifituar zemrën!
Vijon “furtuna” në Policinë e Shtetit/ Emërohen drejtuesit e rinj të disa komisariateve në Qarkun e Tiranës (Emrat)
Katy Perry paska qenë kaq shumë e fiksuar pas aktores së njohur sa i paska dedikuar hitin e saj më të madh!
Sipas Penn Badgley, personazhi më negativ që iu desh të luante ka qenë pikërisht ky…
Shtëpia famëkeqe në filmin “A Nightmare on Elm Street” është tani në shitje!
Chevrolet prezanton makinën më fantastike amerikane të dekadave të fundit!
Vanessa Bryant fiton seancën gjyqësore kundër qarkut të Los Angeles-it!
Kriza e urisë në botë, zyrtari i OKB-së ka një thirrje për Elon Musk: “Dhuro vetëm 2% të pasurisë”!
Ekspertja tregon se çfarë nuk shkoi siç duhej me flokët e Angelina Jolie!
“Nuk e dua më, e shoh si motër…”/Telenovela Wanda-Icardi merr kthesë të re!
Shembja e shtëpive te “5 Maji”, Nënkryetari i PD Rushaj pranë banorëve: Nesër i bëj kërkesë KLSH-së.
Ju prezantojmë me motoçikletën fluturuese e cila do të dalë në shitje së shpejti!
“Pse e kam mbajtur këtë barrë për kaq gjatë?” Futbollisti i njohur rrëfen se është homoseksual!
Mjaftoi një koment racist ndaj futbollistit të Realit, gazetarja pushohet nga puna dhe ja si shprehet për këtë!
Mark Zuckerberg thyen heshtjen dhe u përgjigjet kritikave mbi Facebook!
Shtrenjtohet kafeja në baret e Tiranës! Klientët paguajnë dhe largohen, asnjë ankesë!
Shtohet numri i personave të helmuar në Krujë/ Mbi 500 banorë me të vjella, dhimbje barku e diarre.
“Falë Zotit nuk kishte Instagram kur linda fëmijët e mi”, Gwyneth Paltrow e shqetësuar?!
Autoritetet belge thyejnë aplikacionin “Sky”, zbulohen mesazhet e koduara të trafikantëve të dyshuar të drogës për disa vite.
“Ishte surreale…”/Aktori i filmit “Rust” jep versionin e tij të ngjarjes që tronditi botën e kinematografisë!
Vaksinimi/ Rama publikon mesazhin e aktorit Reshat Arbana: T’i mbrojmë ata që duam nga transmetimi i këtij virusi.
Nga një orë Rolex të personalizuar, dhurata e “kripur” e Keanu Reeves për kolegët e tij!
Sezoni i pestë i “The Crown” do të na njohë me intervistën ‘kurth’ të Princeshës Diana!