Celebrities Gossip Showbiz

Duhej të bëhej 66-vjeçe që të ishte në kopertinën e Vogue, Kris Jenner pozon për herë të parë për revistën e njohur!

Kris Jenner më në fund është shfaqur në një kopertinë të Vogue vetëm pasi ka mbushur 66-vjeçe. Mamaja u pa në pjesën e përparme të Vogue Çekosllovakia, e njohur ndryshe si Vogue CS. Ajo dukej e zbukuruar me një golf të zi me rrathë të mëdhenj në kyçet e dorës. “Është një nder i madh të jesh në kopertinën e dhjetorit të Vogue CS Leaders Issue!” ka shkruar ylli i The Kardashians në Instagram.

Kjo është kopertina e saj e parë e Vogue. Të gjithë fëmijët e saj, përveç Khloe Kardashian, janë shfaqur tashmë në kopertinën e Vogue.

Kendall ka qenë shumë herë në kopertinën e Vogue që kur filloi të punonte si modele profesioniste në adoleshencë.

Kylie është shfaqur në kopertinën e disa edicioneve të Vogue si Australia dhe Hong Kong.

Kim ka pozuar me Kanye West dhe gjithashtu ka pozuar e vetme. Kopertina e saj më e fundit e Vogue US ishte në mars të këtij viti.

Dhe Kourtney ishte në Vogue Arabia dhe Mexico.

Khloe nuk është shfaqur ende në kopertinën e Vogue, por ajo ka qenë para disa publikimeve të tjera si Cosmopolitan, Shape dhe Health.

Kjo vjen pasi Kris arriti të vishte një veshje të Wonder Woman për Halloween.