Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

11/2021

Pandemia, koronavirusi dhe karantina në sytë e Alfred Cakos…
Mendimet e sinqerta të Alfred Cakos për politikanët shqiptarë…
Në një intervistë ekskluzive për Top Albania Radio, Alfred Cako komenton gazetarët shqiptarë ‘pa doreza’!
Kanë mbrojtje nga varianti i ri i virusit, “Omicron” personat e vaksinuar? Shefi i BioNTech “përplaset” me shefin e Moderna.
7 mijë euro gjobë për ata që refuzojnë vaksinimin/ Nëse projektligji merr “OK”, do të jetë në fuqi për tre vitet e ardhshme.
Si një perëndeshë e vërtetë! Dafina Zeqiri mahnit me ‘look-un’ e saj…
Zbuloni për çfarë flet “Lufta nuk ka fytyrë gruaje” nga Svetlana Alexiyevich!
Fifi reagon pasi kryeministri publikoi këngën e saj dhe është ‘pa fjalë’!
Kledi rrëfehet për lidhjen Beatrix-Donald: “Është një lojë, vetëm që mos zgjasë shumë loja, sepse ka dhe njerëz që mund të preken!”
Vepra muzeale e Shqipërisë që kryeministri e çoi për qokë…
Sfida e TikTok që të bën të famshëm nëse të bien të fikët në kohë reale…
“Shqipëria jo për t’i kënduar po për t’i qarë hallin…”
Situata e reshjeve, Ministria e Mbrojtjes jep informacion mbi qarqet e prekura!
“Çfarë janë disa vite për doktorin dhe ambiciet e tij…”
Ora e seksit, çfarë nënkupton termi ‘incel’?!
Del në rrugë autobusi i parë pa shofer në Europë, Franca jep autorizimin!
Ja çfarë duhet të dini për ‘covid party’!
Çfarë do të thotë të jesh i lumtur?!
Jeremy Irons thumbon Meghan Markle dhe familjen mbretërore!
Bullgaria propozoi ndarjen e Shqipërisë nga Maqedonia e Veriut sa i përket negociatave me BE/ Presidenti Meta përshendet vendimin.
Varianti Omicron, EMA: Nëse është e nevojshme, vaksina e re miratohet brenda 3 muajsh!
Në mbrojtje të Meghan Markle, avokatja e saj mohon akuzat!
Ulen rastet, 4 humbje jete në 24 orë! MSH publikon bilancin e COVID-19!
Edhe pse ka hequr dorë nga zakoni i saj i përditshëm, Elizabeth ende shijon alkoolin!
Jo vetëm me fjalë, Elita Rudi rikthehet zyrtarisht në televizion!
Meghan Markle dhe Princ Harry nuk kanë kërkuar heshtjen!
Burg për ata që refuzojnë vaksinën, shteti evropian pritet të marrë masa drastike!
Sara shpërthen në lot pasi debaton ashpër me Dj PM!
ADN e “çunave të Londrës” tashmë edhe në duart e policisë shqiptare/ Nënshkruhet marrëveshja mes policisë angleze dhe asaj shqiptare.
Ashtu siç na paralajmëruan! Flori Mumajesi dhe Anxhelina Hadërgjonaj do të publikojnë së shpejti bashkëpunimin…
Elektriçisti me aftësi të kufizuara ndërton “ashensorin” diellor për t’u ngjitur në katin e tetë.
Kriza e emigrantëve, BE sanksione të reja kundër Bjellorusisë!
Shtohet pakënaqësia ndaj “House of Gucci”, familjarët e cilësojnë të dhimbshëm dhe fyes!
Talebanët po vrasin për hakmarrje, kanë kryer qindra ekzekutime dhe zhdukje njerëzish/ Alarmi vjen nga grupet për të drejtat e njeriut.
Publikohet ekspertiza e aksidentit tragjik në Bullgari, ende pa përgjigje se si autobusi u dogj për 10 minuta!
Blinken paralajmëron Moskën: Çdo agresion në Ukrainë do të ketë pasoja serioze/ Paralajmërimi vjen në kohën kur Rusia ka zhvendosur ushtrinë në kufi me Ukrainën.
Kush është Arjan Dodaj, Arqipeshkvi shqiptar që u emërua në krye të Kishës Katolike?
Papa Françesku emëron Imzot Arjan Dodaj si Arqipeshkvin e ri të Dioqezës Metropolitiane Tiranë-Durrës/ Reagojnë Meta, Rama dhe Basha.
Sardi Strugaj flet në lidhje me problemet që hasin me këngët e tyre artistët e mëdhenj!