link in bio
Bebe Rexha shpërthen në rrjetet sociale: “ Mos gjykoni më peshën e dikujt…“

Me muzikën e saj dhe jo vetëm, Bebe Rexha vazhdon të tërheqë vëmendjen në skenën…

Myrto Uzuni i “dërgon mesazh“ trajnerit Sylvinho, e nis me gol vitin 2024!

Myrto Uzuni vazhdon të kalojë një formë të mirë me ekipin e tij në Spanjë,…

Pas ndarjes së bujshme, Neymar pret fëmijën e tretë me një tjetër modele…

Neymar ndodhet në periudhën e rikuperimit pas dëmtimit që pësoi me Kombëtaren e Brazilit në…

Pilotët më të paguar të vitit 2023 në Formula 1, Lewis Hamilton rënditet i dyti…

Që pas thyerjes së dominimit absolut të Lewis Hamilton dhe Mercedesit në Formula 1 në…

Mediat e bëjnë të sigurtë, portieri i kombëtares italiane është në një lidhje me yllin e “Big Brother…”

Portieri i ekipit të Totenhamit po kalon një moment mjaft pozitiv në karrierën e tij,…

Prodhuesi i super makinave elektrike Rimac sjell së shpejti një robot-taksi…

Rimac, prodhuesi kroat i automjeteve elektrike që qëndron prapa super-makinës elektrike Nevera, po sjell një…

Elon Musk nuk ndalet, tjetër mision hapësinor…

Kompania me mision hapësinor e Elon Muskut, SpaceX lançoi në hapësirë edhe 21 satelitë të…

Era Istrefi nuk fshihet, shfaqet e lumtur në krahët e partnerit të saj!

Futbollisti shqiptar i Napolit, Amir Rahmani dhe këngëtarja e famshme Era Istrefi e kanë pritur…

Këto janë dhjetë boksierët më të mirë në peshat e rënda për vitin 2023, ja kush e mban kreun…

Viti 2023 mund të quhet viti më i suksesshëm për boksin e peshave të rënda,…

Plot 2 milion dollarë u vodhën nga hakerat në tregun e kriptomonedhave në vitin 2023!

Monedhat kripto janë kthyer në një trend vitet e fundit ku shumë njerëz kanë investuar…

10 dhoma gjumi dhe nëntë tualete, ja vila luksoze e Leo Messi-t në Florida!

Ylli Argjentinas, Lionel Messi u transferua në SHBA në ekipin e Inter Miami duke thyer…

Emily Ratajkowski “ngroh“ temperaturat, pozon pa reçipeta dhe pa të brendshme…

Supermodelja e njohur, Emily Ratajkowski i la pak vend imagjinatës, teksa pozoi me një fustan…

Fitime marramëndëse, ja basketbollistët më të paguar gjatë vitit 2023!

NBA, kampionati i basketbollit amerikan dhe më i ndjekuri në të gjithë botën, vazhdon të…

Cristiano Ronaldo udhëton drejt Portugalisë për të surprizuar nënën e tij! Ja çfarë bëri fituesi i 5 herë “Topit të Artë…“

Cristiano Ronaldo vazhdon të mbetet në qëndër të vëmendjes edhe pas transferimit të tij në…

Pas NASA – s, edhe India nis misionin hapësinor për të studiuar vrimat e zeza!

Vrimat e zeza fshehin brenda tyre ende shumë mistere. Agjencia hapësinore e Indisë ka lëshuar…

Partizani kryeson por progresi është minimal! Ja rënditja e klubeve shqiptare në UEFA për vitin 2023…

Asnjë nga klubet e Kategorisë Superiore shqiptare nuk ia dolën as në këtë sezon që…

Pasaporta e Republikës së Kosovës fuqizohet më tej, këto janë 48 shtetet që mund të lëvizet pa viza!

Viti i ri 2024 ka nisur mjaft bukur për shqiptarët e Kosovës. Nga kjo e…

TikTok “frikëson“ përdoruesit, kërkon fjalëkalimin e telefonit nëse dëshiron të shohësh përmbajtjen…

Një numër i madh i përdoruesve të TikTok janë “të frikësuar”, pasi raportohet se aplikacioni…

Cfarë po ndodh me Apple? Kompania heq nga tregu disa produkte të rëndësishme…

Kompania Apple ka bërë disa ndryshime të rëndësishme gjatë vitit 2023 duke hequr disa produkte…

Për ju që nuk e dini, ja se si festohet viti i ri në Shtetet e Bashkuara të Amerikës…

Kur akrepat e orës shënojnë mesnatën e 31 dhjetori, Shtetet e Bashkuara të Amerikës jetojnë…

E kishit provuar ndonjëherë?! Nëse jo, provojeni këtë pije të veçantë gjatë këtij muaji!

Eggnog është një pije kremoze që ka një vend të çmuar në zemrat e shumë…

Dua Lipa reflekton në këtë mënyrë për vitin që lamë pas…

Dua Lipa po kalon një vit të jashtëzakonshëm pasi u nominua për dy çmime “Grammy”…

Nuk ka më dilema, Kombëtarja jonë zbret sërish në fushë në muajin mars!

Pas një viti impresionues ku Kombëtarja jonë e futbollit arriti të kualifikohej në kampionatin europian,…

Armand Duka beson tek Kombëtarja jonë në Euro 2024, ja mesazhi i kreut të FSHF-së…

Viti 2023 pa dyshim që do të mbahet mend gjatë nga presidenti i Federatës Shqiptare…

Taylor Swift bën tifo si e “çmendur“ në stadium, ja se për kë…

Këngëtarja e njohur Taylor Swift u pa ditën e djeshme me turmat e tifozëve të…

Pas propozimit në skenën e ”DWTS”, Fifit i ndodh e papritura dhe kërkon ndihmën e ndjekësve!

Javë e kaluar çifti i parë finalist në “Dancing With The Stars” u shpall Fifi…

Vrima në mur dhe njolla në dysheme, pronari i shtëpisë ku kanë jetuar Cardi B dhe Offset padit reperët!

Dyshja e njohur Cardi B dhe Offset janë paditur së fundmi për dëmtimin e një…

Po mendoni të kaloni Krishtlindjet në Angli?! Në këtë artikull do të mësoni gjithçka që duhet të dini!

Krishtlindjet në Angli janë një festë e mbushur me tradita të pasura dhe festime të…

E keni parë, por a e dinit kuptimin e kalendarëve Advent? Zbulojeni…

Kur afrohet sezoni i festave, një traditë e çmuar që shënon numërimin e ditëve deri…

Pak pas lindjes, Kourtney Kardashian zbulon për herë të parë foton me djalin e saj!

Ylli televiziv Kourtney Kardashian dhe bateristi i Blink-182, Travis Barker, kanë publikuar për herë të…

A është ndarë boksieri Tommy Fury nga e fejuara e tij?! Ja çfarë thotë vajza e kampionit të botës!

Mbesa e boksierit të njohur Tommy Fury ka hedhur poshtë zërat për një ndarje me…

Graciano Tagani pjesë e “BBV3”?! Argjira Spanca reagon: “Zot na ruaj…”

I ftuar ditën e sotme në emisionin ‘Live From Tirana’ ishte balerini i njohur Graciano…

Leonardo DiCaprio përsëri në qëndër të vëmendjes, ja se si dukej aktori në ‘Gotham Awards’!

Aktori i famshëm Leonardo DiCaprio pozoi për ‘Gotham Awards’ në tapetin e kuq me mikun…

Transgjinorja Amber Candy në “Big Brother VIP 3?”/”Do t’i mësoja publikut shqiptar gjininë e tretë…”

E ftuar ditën e sotme në emisionin “Live From Tirana” ishte transgjinorja e njohur dhe…

Burri bëri ndërhyrje në organin gjenital, kirurgu estetik Panajot Papa: “Bashkëshortja bëhet pishman pasi…”

Kirurgjia plastike mund të sjellë pasoja të papritura fizike dhe emocionale. Pakënaqësia ose pendimi është…

Xhani Demika zbulon disa të pathëna për dyshen më të përfolur të momentit Dafina Zeqiri dhe Dj Geek!

I ftuar ditën e sotme në emisionin ‘Live from Tirana’ ishte menaxheri i njohur i…

Xhani Demika jep disa detaje ekskluzive rreth festës së Kombëtares!

I ftuar ditën e sotme në emisionin ‘Live from Tirana’ ishte menaxheri i njohur i…

Gjon’s Tears shpallet artisti më i mirë zvicerian! Së shpejti një tur koncertesh në Shqipëri?!

I ftuar ditën e sotme në emision ‘Wake up’ ishte këngëtari i njohur shqiptar Gjon’s…

A do të martohet Dafina Zeqiri? Këtë dhe shumë të tjera i zbulon ekskluzivisht Andi Vrapi në TAR!

Ditën e sotme në emisionin “Live From Tirana” ishte i ftuar Andi Vrapi, që është…