Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Music
Taylor Swift ka gati gjithçka për fansat!

Këngëtarja e njohur Taylor Swift ka vendosur që të hap ‘kasafortën’ pak përpara rishfaqjes së…

“CMA Awards 2021″/Ja lista e plotë e fituesve!

Mbrëmja më e madhe e muzikës ‘country’ u bë një nga ngjarje emocionuese mbrëmjen e…

Mentor Haziri sapo publikoi këngën e tij “Qëndro” dhe na bëri që të përlotemi…

Mentor Haziri shpërtheu në deklarata dhe akuza të forta vetëm pak ditë më parë, kundër…

Anxhela Peristeri reagon lidhur me ndodhinë në Festivalin e Këngës!

Së fundmi është bërë zyrtare lista e 20 pjesëmarrësve për edicionin e 60-të të Festivalit…

Alban Ramosaj i përgjigjet Mentor Hazirit!

Deklaratat dhe akuzat kundër produksionit të Festivalit të Këngës në radio Televizionin Shqiptar nga Mentor…

Mentor Haziri vazhdon me akuza të ashpra kundër Festivalit të Këngës!

Së fundmi është bërë zyrtare lista e 20 pjesëmarrësve për edicionin e 60-të të Festivalit të…

Është e pamundur por Billie Eilish mund t’ju bëjë që ta dashuroni vetëm duke dëgjuar këtë video!

Billie Eilish nuk po mundet që të marrë frymë dhe të bëjë pak pushim. Krijuesja…

Nga kontrata me studion prestigjoze e deri te bashkëpunimi me menaxherin e Lady Gaga-s, Ana Kodra i zbulon të gjitha në TAR!

Sot, të ftuara në emisionin “Live From Tirana”, për të na folur në lidhje me…

Taylor Swift dhe Ed Sheeran bashkojnë forcat në projektin e ri!

Një surprizë e madhe për të gjithë fansat e dy muzikantëve të njohur dhe aq…

Të gjithë fansat e Don Xhon dhe Loredanës të bëhen gati, artisti finalizon bashkëpunimin e tyre të ri!

Pak ditë më parë, Don Xhoni na ka treguar se ai dhe Loredana kanë nisur…

Ju njohim me listën e këngëtarëve më të pasur në Britani!

Së fundmi është publikuar lista e këngëtarëve të rinj më të pasur në Britani dhe…

Ku i kemi fansat e Avril Lavigne? Këngëtarja së shpejti vjen me surpriza!

Këngëtarja e njohur Avril Lavigne ka ndarë së fundmi një lajm të gëzueshëm për fansat…

Kërceni kudo që të jeni vetëm me Wizii Dj në “Selected By”!

Me ardhjen e stinës së dimrit, kemi tendencën që të bëhemi pak përtacë dhe të…

Taylor Swift ka gati projektin e saj më të ri dhe nuk ka të bëjë aspak me muzikën!

Të gjithë fansat e Taylor Swift që tashmë kishin shumë kohë duke pritur në lidhje…

Mariah Carey sjell dhuratën e parë të Krishtlindjeve për të gjithë ne!

Para pak orësh këngëtarja 52-vjeçare, Mariah Carey ka publikuar këngën e saj të re “Fall in…

Kanye West ka rezerva për John Legend dhe Big Sean dhe arsyeja është…

Së fundmi Kanye West ka qenë i ftuar në podcast-in e ‘TV Revolt’, Drink Champs….

“Apokalipsi” erdhi, Ava Max publikon bashkëpunimin e rradhës muzikor me DJ Tiësto!

Ava Max është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të talentuara dhe kjo…

Gjithçka është konfirmuar! Ja kur do të mbahet koncerti i këngëtares Adele…

Mesa duket gjithçka është konfirmuar! Adele do të bëjë rikthimin e saj me koncertin më…

Nga kënga e re e deri tek projektet e tij të ardhshme, Killua rrëfen gjithçka!

Së fundmi, i ftuar në studion e “Lancio” ka qenë artisti shumë i talentuar Killua….

Dua Lipa nuk do paraqitet me “Levitating” në ceremoninë e çmimeve Grammy për këtë arsye…

Duket se këngëtarja me famë ndërkombëtare, Dua Lipa vazhdon të distancohet nga reperi DaBaby. Kur…

Reperja e njohur zgjidhet për të prezantuar shfaqjen më të madhe të ‘AMA 2021’!

Reperja e njohur Cardi B ka fituar plot pesë çmime ‘American Music Awards’ dhe ka…

Revista e njohur “Glamour” shpall Megan Thee Stallion, gruan e vitit 2021!

Së fundmi këngëtarja e njohur Megan Thee Stallion ka arritur që të shkëlqejë! Bukuroshja është…

Tani mund të themi se Adele është rikthyer plotësisht! Arsyeja është…

Pavarësisht se gjithçka është mbajtur sekret përsëri fansave të Adele nuk u ka shpëtuar gjë!…

Billie Eilish ia del me sukses/Shkëlqen në shfaqjen e ‘The Nightmare Before Christmas’!

Këngëtarja e njohur Billie Eilish e ka mbajtur fjalën! Me look-un e saj bazuar edhe…

Yjet e muzikës elektrizojnë skenën e ‘Rock and Roll Hall of Fame’!

Nuk kishte si të ishte ndryshe! Këngëtarja  e njohur Jennifer Lopez ka elektrizuar skenën në…

Jon Bon Jovi rezulton pozitiv me COVID-19/ Ja gjendja e tij shëndetësore!

Këngëtari i njohur Jon Bon Jovi rezultoi pozitiv me COVID-19 para një shfaqje të së…

Anëtarja e grupit “Little Mix” vendos se do të ruajë një sekret, për arsye se…

Anëtarja e grupit të  njohur të vajzave ‘Little Mix’, Leigh-Anne Pinnock së fundmi ka bërë…

“Selected By” vjen këtë të dielë me në krye Dj XXL!

Fundjava nuk mund të quhet e plotë pa tingujt e muzikës të mirëpërzgjedhur që sjell…

Ed Sheeran dhe Elton John janë kthyer tashmë në miq të pandashëm dhe arsyeja është se…

Këngëtari i njohur Ed Sheeran së fundmi ka treguar se ai dhe Elton John janë…

Si u prit albumi i ri i Ed Sheeran nga fansat e këngëtarit?!

Të dielën Ed Sheeran njoftoi se do të anulonte çdo shfaqje dhe paraqitje personalisht pasi…

Mos ndoshta Jesy Nelson po kërkon që të qetësojë ‘gjakrat’ mes vajzave të “Little Mix”?!

Pavarësisht të gjitha gjërave që kanë ndodhur mes tyre, përsëri duket që akoma ndjenja e…

ABBA japin lajmin e keq për fansat, çfarë po ndodh me grupin?!

Grupi ABBA është shumë i dashur për publikun shqiptar dhe të huaj. Edhe pse moshat…

“Ata e dinë tashmë se kush jam”, Paul McCartney refuzon të japë autografe!

Paul McCartney nuk dëshiron më të japë autografe, duke ndjekur kështu hapat e anëtarit tjetër…

Jonisa dhe Arnon tregojnë çdo gjë rreth projektit të tyre “I Got You” dhe planeve për të ardhmen!

Mbrëmjen e kaluar kanë qenë të ftuar në emisonin e ‘Lacio’ Arnon dhe Jonisa. Dy…

Jesy Nelson e përndjek e keqja kudo! Ja çfarë i ndodh këtë herë këngëtares…

Në një deklaratë të dhënë së fundmi ish-anëtarja e grupt më të njohur dhe më…

Talenti ‘rrjedh’ në familje, nipi i Shakira-s në hapat e karrierës së këngëtares!

Një yll i ri i muzikës është bërë pjesë e tregut artistik në Kolumbi. Bëhet…

“Jam një njeri që dua të krijoj, por nuk dua të ekspozohem”/ Killua na zbulon më shumë rreth tij!

Aris Demaj, apo Killua siç njihet me emrin e tij të artit, një nga artistët…

Eksluzivisht për TAR/ Killua na rrëfen më shumë detaje mbi projektin e tij të ri “Bagëti e Bujqësi”!

Aris Demaj, apo Killua siç njihet me emrin e tij të artit, një nga artistët…

U akuzua se nuk i respekton fansat, vjen reagimi i Adam Levine!

Para pak ditësh, një video e Adam Levine u bë virale teksa ai ishte duke…