Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

09/2021

Berisha dhe Basha përplasen ashpër për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike.
Njihuni me emrat e mëdhenj të muzikës që do t’i bashkohen hapjes së Kampionatit të Botërorit!
Masat anti-COVID nuk ndryshojnë, fatalitetet mes të vaksinuarve, shumë të vogla!
Dalin detajet më të reja nga dokumentari i ri i Netflix me titull ‘Britney vs Spears’!
Shtëpia e aktorit të njohur Will Smith përfshihet nga flakët!
Ky detaj na paska shpëtuar të gjithëve, Jennifer dhe Ben nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram?!
Pas padisë kundër Kanye West kompania ‘MyChannel’ merr një vendim!
Tragjike! Gjendet e pajetë blogerja e njohur ndërkohë fati i të fejuarit të saj ende mister!
Ekziston një tjetër video seksi e Kim Kardashian me Ray J?!
Drejtori i ‘Disney’ sqaron gjithçka në lidhje me padinë e Scarlett Johansson!
E kush i dëshiron flokët e thinjur para kohe?! Por nëse tashmë i keni ato, keni mungesë të kësaj vitamine!
Brenda festës së mirëseardhjes së vogëlushit të Emina Çunmulaj-t!
Bëjani vetes këtë të mirë sepse lëkura do t’ju falenderojë, arsyet pse duhet të hani çdo ditë arra!
‘Disney Plus’ ka një lajm të mirë për të gjithë të dashuruarit pas ‘Shang-Chi’!
Reportazhi për taksat, Donald Trump padit mbesën e “New York Times!”
Tashmë gjithnjë pranë njëri-tjetrit, Kourtney Kardashian dhe Travis Barker tregojnë dhuratat e tyre simbolike!
Modelet transgjinore që e çuan modën në një tjetër nivel!
Kylie Jenner sjell në treg markën e saj më të re për kujdesin ndaj bebave!
“Afër detit afër mbretit”/Nëse jeni çdo ditë përballë tij, keni këto benefite!
WhatsApp së shpejti me një risi ndryshe për të gjithë përdoruesit!
Elhaida Dani zbulon “Zanin” e saj, por a u prit mirë nga të gjithë kolegët?!
Koleksioni i ri i fustaneve të nusërisë nga stilistja aziatike Vera Wang, thjesht një ëndërr!
Lamtumirë Willie Garson, ndërron jetë personazhi gay i “Sex and the City”
Të gjithë sapo u konfuzuan, njihuni me risinë më të re nga seriali “And Just Like That”!
Daniel Craig: “James Bond nuk duhet të jetë grua!”
Kjo birrë e re amerikane është e jashtëligjshme në disa shtete për këtë arsye!
Basha pro reciprocitetit me Serbinë, Kosova është shtet i pavarur!
Arsimi i lartë publik falas në Kosovë, si ndihen qytetarët shqiptarë?!
Zbuloni tre shenjat e më të durueshme të horoskopit!
Kate Middleton më sportive se kurrë, dukesha shihet në një shëtitje malore me biçikletë!
Erion Braçe opinionist në “Big Brother Vip”?!
Berisha paralajmëron Bashën: Mos luaj, ata që kanë frikë…
Në Shqipëri nuk zbatohen masat anti-COVID, e ulët përqindja e qytetarëve që kanë marrë dy doza!
iOS 15 gati për t’u shkarkuar, ja 5 veçoritë e sistemit të përditësuar!
Meghan Markle do të rikthehet në punë pas lindjes së vajzës për këtë arsye!
Si ndihet Chrissy Teigen për bashkëpunimin e John Legend me Ariana Grande?!
Mbretëresha Elizabeth nuk e ka pëlqyer emrin fillestar të Beatrice dhe vendosi ta ndryshojë atë!
Shtëpitë e reja të Kris Jenner dhe Khloe Kardashian do t’ju lënë pa fjalë!
Biden për Afganistanin: Luftëra të së shkuarës, tani Amerika sytë vetëm nga e ardhmja!