1këngëx2
Eno Popi zbulon emisionin e preferuar që ka prezantuar në TAR!

14 shkurti padyshim që është dita më e rëndësishme e radios, pasi sot TAR mbush…

Artion Vreto flet për rrugëtimin e tij në Top Albania Radio!

“1këngëx2”, emisioni maratonë ditën e sotme në TAR, erdhi për të festuar 24-vjetorin e radios…

Kozeta Kurti rrëfen kujtimet nga Top Albania Radio!

Një ditë e veçantë sot për Top Albania Radio, teksa pikërisht në Ditën e të…

Nostalgji! Mimoza Picari rrëfen kujtimet e vjetra në TAR…

14 shkurti padyshim që është dita më e rëndësishme e radios, pasi sot TAR mbush…

Donald Veshaj ka një kërkesë për Trixa-n nëpërmjet lidhjes direkte me TAR: “Kartonin e verdhë ma dha…”

Sot nuk është vetëm Shën Valentini, por edhe ditëlindja e 24-ët e TAR. Për këtë…

Beniada Nishani zbulon si e feston Shën Valentinin!

Sot është një ditë e veçantë për Top Albania Radio, pasi shënon përvjetorin e 24-të,…

Einxhel Shkira flet për dashurinë e saj për Dj DAGZ ekskluzivisht për TAR në lidhje direkte!

Sot nuk është vetëm Shën Valentini, por edhe ditëlindja e 24-ët e TAR. Për këtë…

Ilir Shaqiri bën dedikimin e veçantë për Emanuela përmes TAR!

Live nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania” katër finalistët flasin me Top Albania Radio…

Dj Vini rrëfen, nga momenti kur hyri në punë në Top Albania Radio e deri tek një nga momentet më gazmore!

Dj Vini është një nga Dj më të vjetër të Top Albania Radios që edhe…

Në këtë 24 vjetor të Top Albania Radio-s, Paloma vendos të tregojë momentet më të bukura të rrugëtimit të saj në radio!

Ditën e sotme në 24 vjetorin e Top Albania Radio-s, e ftuar në studio ka…

DJ Andy tregon eksperiencën më të çuditshme që i ka ndodhur para se të niste punë në Top Albania Radio!

Sot në përvjetorin e 24-të të Top Albania Radios ishte i ftuar në studio DJ…

Ardi Pulaj rrëfen momentin e sikletshëm por shumë humoristik kur punonte në Top Albania Radio!

Sot i ftuar në studio në emisionin maratonë “1këngëx2” ishte Ardi Pulaj. Tashmë Ardi është…

Alketa Vejsiu kujton me nostalgji ditën e parë kur ka trokitur në dyert e Top Albania Radios!

Sot në përvjetorin e 24-të të Top Albania Radios ishte e ftuar nëpërmjet një lidhjeje…

Dj Olti rikthehet në zyrat e TAR pas shumë vitesh me një mesazh…

Me rastin e 24-vjetorit të Top Albania Radios, i ftuar në studio ka qenë Olti…

Xhoi Begaj kujton me mall datën dhe orën kur ka nisur të punojë në Top Albania Radio!

Sot në përvjetorin e 24-të të Top Albania Radios ishte e ftuar nëpërmjet një lidhjeje…

“Top Albania Radio është një institucion që ka bërë revolucion!”/ Dori DJ kujton fillimet e tij në TAR!

Me rastin e 24 vjetorit të radios më të madhe ka qenë i ftuar në…

“Më ka promovuar si artist”/Bojken Lako emocionon me rrëfimin e tij me rastin e 24-vjetorit të TAR!

Sot i ftuar në studio në emisionin maratonë “1këngëx2” ishte artisti i njohur dhe ish-drejtori…

Çfarë mesazhi do i jepte Amantia Bekteshi fëmijëve të saj nëse ndjekin pasionin e radios?!

Me rastin e 24-vjetorit të Top Albania Radios, në një lidhje telefonike për “1 këngë…

“Jam përpjekur të më peshoj fjala…”/Olti Curri e kujton kështu rrugëtimin e tij në Top Albania Radio!

Sot i ftuar në studio në emisionin maratonë “1këngëx2” me rastin e 24-vjetorit të Top…

Me rastin e 24-vjetorit të TAR, Sokol Balla bëhet nostalgjik dhe sjell në kujtesë disa prej momenteve më të bukura ndër vite!

Sot në përvjetorin e 24-të të Top Albania Radios ishte i ftuar nëpërmejt një lidhjeje…

Saimir Kodra kujton me nostagji kohët kur ishte pjesë e Top Albania Radio-s!

Sot në përvjetorin e 24-të të Top Albania Radios ishte i ftuar nëpërmjet një lidhjeje…

“Ne ishim ata që sollëm risinë…”/ Zamira Koleci ndan me të gjithë dëgjuesit shumë veçanti me rastin e 24 vjetorit të TAR!

Me rastin e 24 vjetorit të Top Albania Radio-s, për të festuar këtë ditë mjaft…

Gerta Heta ndan urimin dhe kujtimet e saj për përvjetorin e 24-të të Top Albania Radios!

Sot në përvjetorin e 24-të të Top Albania Radios ishte e ftuar në studio moderatorja…