Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Drake

Drake në një romancë me nënën e shokut të tij?! Kjo foto i nxjerr zbuluar…
Drake në një lidhje të re me stilisten e tij?!
Drake tërheq vëmendjen me modelin e çuditshëm të flokëve…
Një grua e panjohur kërkon të vrasë Drake?! Çfarë po ndodh me reperin?
Nga Dashnor Diko me “Si Bananja” deri tek Justin Bieber “Peaches”, këto janë këngët më të suksesshme me tituj frutash
Midis shëndetit dhe albumit, ja kë zgjedh Drake!
Sa qenka rritur! Drake ndan me ndjekësit foton e adhurueshme me të birin!
Reperi Drake i shtohet listës së personazheve kundër çmimeve “Grammy”
Klipi i bashkëpunimit të Drake dhe Dj Khaled ka në qendër Justin Bieber
Dita e babait, Drake publikon foton më të ëmbël të djalit të tij
Kur Drake kërkon një koreografi për klipin e ri, fansat i përgjigjen kështu…
Drake tregon përse e mbajti të fshehtë djalin e tij për 2 vite
Drake publikoi 2 projekte muzikore që menjëherë u shndërruan në hite
Drake publikon projektin më të ri muzikor, fansat mendojnë se i referohet Rihannës
E përzënë fansat nga koncerti, reagon për herë të parë Drake
Çfarë po ndodh mes Kylie Jenner dhe Drake?!
Rihanna dhe Drake ribashkohen në ditëlindjen e reperit
Edhe Drake thyen rekordin e “The Beatles”
Drake zbulon bashkëpunimin e tij më të ri muzikor
Drake feston ditën e babait në mënyrën më të veçantë
Chris Brown dhe Drake publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë
Drake thyen rekordin, artisti me më shumë çmime në “Billboard Music Awards” në histori
Miley Cyrus dhe Drake në një bashkëpunim muzikor?!
I mbyllin mikrofonin gjatë fjalimit në “Grammy Awards” irritohen fansat e Drake
Drake, këngëtari më i dëgjuar për vitin 2018
Puthi dhe preku në mënyrë të papërshtatshme një minorene gjatë koncertit, fansat akuzojnë Drake për pedofili
Drake zbulon për herë të parë raportin me të birin
Kanye West zbulon se si Drake ka kërcënuar familjen e tij
“Grammy Awards”, Lady Gaga, Cardi B, Kendrick Lamar dhe Drake më të nominuarit e mbrëmjes
“Sicko Mode” kalon pritshmëritë, zë vendin e parë në “Billboard Hot 100”
Akuza për përdhunim, Drake shpallet i pafajshëm
Drake thyen rekordin e The Beatles si artisti me më shumë këngë në ‘top 10’ brenda një viti
Tha se dëshironte një familje me Rihanna-n, këngëtarja reagon kundrejt Drake
Kanye West zbulon se kush është ‘Kiki’, paralajmëron Drake të mos ngatërrohet me familjen e tij
Drake akuzohet për abuzim seksual, hedh në gjyq vajzën e cila e bën fajtor
Drake shijon një darkë romantike me të dashurën 18-vjeçare
Mos ndoshta Kiki në “In My Feelings” është Kim Kardashian?!
Drake në një lidhje me vajzën e Janet Jackson?!
Surpriza më e ëmbël në botë, Drake viziton fansen 11-vjaçare para operacionit