Kobe Bryant


Vanessa fajson kompaninë e helikopterëve për vdekjen e Koby Bryant dhe vajzës së tyre Gianna

15-06-2020

Mësohet se Vanessa Bryant do të hedhë në gjyq kompaninë e helikopterëve dhe kërkon dëmshpërblim miliona dollarë për vdekjen e legjëndës së basketbollit, Kobe...


Unaza prej floriri e Kobe Bryant shitet në ankand për një shumë marramendëse

25-05-2020

Një unazë 14 karatëshe prej floriri dhe diamanti që i ndjeri Kobe Bryant i kishte blerë mamasë së tij, u shit në ankand për...


Homazhet për Kobe dhe Gianna Bryant, Vanessa mban fjalimin emocionues që i përloti të gjithë

25-02-2020

Thuajse 1 muaj pas aksidentit fatal të legjendës së basketbollit Kobe Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeçare Gianna së bashku me 7-të persona të...


“Pse zgjohem unë në mëngjes dhe jo ime bijë?”/ Vanessa Bryant kujton vajzën dhe bashkëshortin

11-02-2020

Përmes një dedikimi prekës, gruaja e legjendës Kobe Bryant, Vanessa Bryant kujtoi bashkëshortin e saj të ndjerë dhe vajzën 13-vjeçare që humbën jetën tragjikisht...


Raporti paraprak mbi aksidentin që i mori jetën Kobe Bryant dhe vajzës së tij, helikopteri nuk kishte asnjë problem

08-02-2020

Më pak se dy javë nga vdekja tragjike e legjendës së basketobollit, vajzës së tij 13-vjeçare dhe 7 personave të tjerë, publikohet raporti paraprak...


Jay Z zbulon bisedën e fundit që pati me Kobe Bryant

06-02-2020

Reperi i famshëm Jay Z në një intervistë të dhënë së fundmi tregoi mes lotësh dhe emocionesh bisedën e fundit që pati me legjendën...


E shkatërruar dhe me lot në sy, nëna e Kobe Bryant shfaqet për herë të parë pas vdekjes së djalit dhe mbesës

01-02-2020

Nëna e Kobe Bryant, Pamela u pa për herë të parë që pas vdekjes së djalit të saj, 41-vjeçar dhe mbesës 13-vjeçare Gigi, në...


Pas vdekjes së Kobe Bryant dhe vajzës së tij, reagon për herë të parë bashkëshortja

30-01-2020

Të dielën që lamë pas, bota humbi legjendën e basketbollit dhe influencuesit më të ndjekur të 2 brezave të fundit, Kobe Bryant. Ai u...