Yolanda Hadid


Gigi dhe Bella Hadid bllokohen në një restorant në Paris për orë të tëra për shkak të protestave

29-02-2020

Motrat Hadid dhe mamaja e tyre Yolanda momentalisht ndodhen në Paris për Javën e Modës ku bukuroshet do të parakalojnë në sfiltatat e markave...


Përse të darkosh me familjen Hadid është kaq e frikshme?!

25-09-2018

Kur "Vogue" i zbuloi publikut se si është një darkë në familjen Hadid askush nuk do të kishte menduar apo pritur diçka të tillë....


Fejesë mes Gigi-t dhe Zayn? Mamaja e modeles zbulon të vërtetën

08-02-2018

Për herë të parë në një intervistë për "Mail Online", Yolanda Hadid ka folur për marrëdhënien që ndan me të dashurin e vajzës së...


Gigi Hadid urim special mamasë së saj për ditëlindje

12-01-2018

Mamaja është heroina e saj, kështu është shprehur modelja e famshme Gigi Hadid në Instagram. Ajo ka ndarë një foto me ndjekësit e saj...