Pasò
Astrit Hafizi: “Ekipi jonë i vendos objektivat rrugës. Kur kemi pësuar humbje, kemi pritur tjetrin…”

I ftuar ditën e sotme në “Pasó” sportive ishte Astrit Hafizi, një profesionist në fushën…

Redi Jupi: “Fakti që Barcelona është jashtë, nuk është surprizë…”

E premtja sportive e Top Albania Radio-s rikthehet edhe sot me “Pasò”. Emisioni juaj sportiv…

Lorenc Jemini bën një analizë javore rreth futbollit!

E premtja sportive në TAR nuk mungoi edhe këtë episod. Me plot të ftuar dhe…

U shpall kampion absolut në ‘Bodybuilding’, Marin Meksi zbulon detaje nga eksperienca e tij në “Paso”!

Kjo e premte sportive në “Paso” nuk solli si zakonisht vetëm tema dhe analiza të…

“Topi i Artë” i Messi-t ngjall debat edhe në Shqipëri, Arjan Peço vs Lorenc Jemini!

Emisioni juaj i preferuar sportiv rikthehet edhe këtë të premte, me tema shumë interesante, diskutime…

Artan Shyti dhe Lenida Halilaj flasin për vajzat në futboll!

E premtja sportive vjen edhe sot me “Paso”, ku nën moderimin e Denisit dhe Glentit…

Zëdhënësi i Federatës Maqedonase, Faton Zylbehari: “Besimi dhe optimizmi janë falas, ekipet që nuk janë në ‘playoff’ nuk mund të kenë iluzionet që kemi ne!”

E premtja sportive nuk mund të mungonte edhe këtë episod në TAR! Me shumë diskutime…

Lenida Halilaj: “Kombëtarja e Kosovës dhe e Shqipërisë nuk duhet të ndahen!”

E ftuar ditën e sotme në “Paso” ishe Lenida Halilaj, një mike e përhershme e…

Alket Gjebrea në një analizë të detajuar për Barcelonën!

Në një lidhje telefonike i ftuar ditën e sotme në “Paso” ishte Alket Gjebrea i…

Astrit Hafizi: “Vendi i 3-të për ne është mjaft i arrirë edhe pse rrugës kishim shpresa për të shkuar në ‘playoff'”

“Paso” erdhi edhe këtë të premte ashtu siç tanimë e dimë me plot të reja…

Në një analizë të detajuar Jetmir Halilaj zbulon çfarë i mungon ekipit tonë kombëtar!

I ftuar ditën e sotme në “Paso” në një lidhje telefonike ishte Jetmir Halilaj, i…

Simbolika e trofeut të kryeqytetit në “Paso”!

“Paso” erdhi edhe këtë të premte ashtu siç tanimë e dimë me plot të reja…

Arben Manaj na sjell atmosferën pak minuta para ndeshjes Angli-Shqipëri!

Në një lidhje telefonike i ftuar ditën e sotme në “Paso”, ishte Arben Manaj, i…

Elvi Sharra: “Anglia vjen e karikuar, do të jetë shumë e vështirë!”

Për gjithë dashamirësit e futbollit: e premtja juaj e preferuar sportive në TAR erdhi! Me…

Lenida Halilaj komenton ndeshjen Angli-Shqipëri: “Duke mos i parë si superior, ne mund të luajmë më mirë!”

E ftuar ditën e sotme në “Paso” ishte Lenida Halilaj, e cila na e ka…

Rudi Vata: “Nuk jam simpatizant i Edi Rejas, nuk ka energji!”

Për gjithë dashamirësit e futbollit: e premtja juaj e preferuar sportive në TAR erdhi! Me…

Ernest Gjoka: “Tirana bëri pak vetëvrasje!”

I ftuar ditën e sotme në “Paso” ishte Ernest Gjoka, ku nën moderimin e Denisit…

“E ka shpresën te Ronaldo”, edhe pse tifoz me Manchester United, Gert Vaso nuk shprehet optimist për përballjen me City-n!

E si mund të jetë e premtja aq sportive sa duhet pa “Paso”? Ashtu si…

Lenida Halilaj bën një analizë të detajuar lidhur me nivelin e trajnerëve dhe futbollistëve…

“Paso” erdhi edhe këtë të premte me një episod shumë dinamik, të ftuar interesantë dhe…

Arjan Peço: “Trajnerët janë në presion, nuk janë të mbrojtur nga ana ligjore!”

Nëse keni humbur të rejat e kësaj jave të futbollit apo doni të shihni një…

Armando Cungu: “Trajnerët janë viktima të marrëdhënieve me Presidentët!”

“Paso” si gjithmonë ju sjell të premten tuaj të preferuar sportive me plot të ftuar…

Ky është dënimi për Shqipërinë, ja si reagon Lenida Halilaj!

E ftuar ditën e sotme në “Paso” ishte Lenida Halilaj, e cila u shpreh për…

Sociologia Lenida Halilaj zbulon sa e ka blerë biletën për ndeshjen Shqipëri-Poloni!

E premtja sportive u rikthye edhe këtë të premte nën moderimin e Denisit dhe Glentit,…

Artan Shyti komenton ndeshjen Shqipëri-Poloni dhe tregon pikën e dobët të skuadrës sonë!

Në episodin e sotëm të “Paso” pati disa të ftuar dhe u komentuan ndeshjet më…

Endi Tufa: “Shanset për të shkuar në Botëror janë shumë të vogla!”

Episodin e sotëm të “Paso”, ashtu siç çdo të premte në TAR u diskutuan ndodhitë…

Homazh për Kosta Grillon, Ervin Fakaj shpreh ngushëllime për botën e futbollit!

Në këtë episod të “Paso” i ftuar në një lidhje telefonike ishte ish-futbollisti dhe analisti…

Edi Manushi kujton çastet e para me Kosta Grillon: “Shpirt i lirë, unikal, i shkonte…”

E premtja sportive erdhi edhe ditën e sotme me emisionin tuaj të preferuar sportiv, “Paso”….

Lenida Halilaj, sociologia e cila është fanse e zjarrtë e Ronaldo-s!

E ftuar ditën e sotme në “Paso” nën moderimin e Denisit dhe Glentit për të…

Elvi Sharra: “Lojtarët si Ronaldo jetojnë më gjatë se Messi!”

Këtë episod të “Paso” në prezantimin e Denis Dyrnjaja dhe Glenti Nallbani u diskutuan të…

Luan Pinari sjell atmosferën në “Elbasan Arena” pak para ndeshjes Dinamo-Partizani!

“Paso” sot nën moderimin e Denisit dhe Glentit erdhi me një episod dinamik dhe të…

Lorenc Jemini: “Jam tifoz me Realin, por më shijoi shumë humbja që pësoi!”

Edhe këtë javë nuk mund të mungonte e premtja sportive në TAR! Këtë episod të…

Hygerta Sako: “Në Shqipëri ndahen skuadrat në komuniste dhe fashiste, një gjë shumë e shëmtuar!”

E premtja sportive erdhi për të gjithë dëgjuesit e Top Albania-s dhe të apasionuarve pas…

Artan Hoxha shpreh revoltën e tij lidhur me stadiumin “Air Albania”!

Denisi dhe Glenti rikthehen në këtë të premte sportive me emisionin më të preferuar të…

Ja çfarë pëlqen Viola Spiro tek Cristiano Ronaldo dhe nuk është ajo që mendonit!

Këtë të premte nisi sezoni më i ri i “Paso”, i cili do t’ju shoqërojë…

Në një kohë kur të gjithë duan të dobësohen, nutricionistja Diola Dosti na tregon si mund të shtojmë në peshë

Problemi i kileve të tepërta është një shqetësim që shumë prej nesh e kanë. Sa…

Ndryshimet mes futbollistëve shqiptarë dhe të huaj, Halilaj dhe Jemini tregojnë diferencën!

E premtja sportive me “Pasó” vjen këtë herë me intervista tepër interesante. Të ftuar në…

Daljana Sejdia: “Tiranës i duhet më shumë një psikolog sesa një trajner!”

Në të premten sportive në Top Albania Radio vjen “Pasó” nën moderimin e Denisit dhe…

Ervin Fakaj: “Vështirë të gjesh trajner për Tiranën, i ka prishur gjërat me duart e veta”

Ervin Fakaj i ftuar në “Paso” në prezantimin e Denis Dyrnjaja dhe Glenti Nallbani ka…

Jetmir Halilaj: “Unë si gazetar kam qenë dëshmitar i ‘teatrove me mbathje’!”

Në të premten sportive sot në “Pasó” ishte i ftuar në një lidhje telefonike gazetari…